Już w tą niedzielę nasza kadra rozegra spotkanie z Andorą w Warszawie. Nasi dzielni Biało-Czerwoni uratowali jeden punkt na Węgrzech, a teraz stoją przed szansą na zdobycie kolejnych 3. Z tej okazji Superbet przygotował promocję dla nowych graczy.

Bonus extra 10 PLN za bramkę Polaków

W niedzielę 28 marca, drużyna prowadzona przez Paulo Sousę podejmie Andorę. Mecz będzie rozgrywany w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2022. Andora w pierwszym meczu eliminacji uległa Albanii 1:0. Biało-Czerwoni zremisowali z Węgrami 3:3. Niedzielny mecz powinien obfitować w wiele strzelonych bramek. Ostatni mecz Polski z Andorą odbył się w 2012 roku wtedy to nasza kadra zwyciężyła 4:0.

Superbet oferuje nowym graczom bonus extra 10 PLN za każdą bramkę Polaków w niedzielnym meczu. Jeśli mecz skończyłby się tak jak ten 9 lat temu to każdy dostałby 40 zł jednakże jakby mecz zakończył się wynikiem takim jak ten z Węgrami to każdy by miał na koncie 30 zł. My jednak liczymy na grad goli i grad dyszek.

Jak otrzymać bonus 10 PLN za bramkę Polaków? Należy dokonać rejestracji przez ten link. Następnie gracz musi dokonać wpłaty wynoszącej minimum 100 PLN. Kwota 10 PLN w bonusie zostanie dodana za każdą bramkę strzeloną Andorze przez reprezentacje Polski. Oczywiście oprócz tego gracze będą mogli skorzystać też ze standardowej oferty powitalnej na Superbet.

Zarejestruj się na Superbet i ciesz się podwójnie z bramek Polaków!

Odbieram bonusy na start