Przed nami jeszcze osiem spotkań ostatniej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. W tę środę najciekawiej zapowiada się walka o awans w grupie E. FC Barcelona wyprzedza Benfikę, jednak wiele zależy od wyniku jej wyjazdowego starcia z Bayernem Monachium. Na tę okazję promocję przygotował bukmacher eWinner.

Barca w największych od 20 lat tarapatach

Duma Katalonii w fazie pucharowej Ligi Mistrzów melduje się regularnie od 20 lat. W tym sezonie w związku z kryzysem sportowym Katalończycy do ostatniego momentu muszą drżeć o awans. Dalej wszystko zależy od nich, jednak w przypadku zwycięstwa Benfiki z Dynamem, Duma Katalonii będzie także musiała wygrać. Zadanie arcytrudne, ponieważ nie udało jej się jeszcze nigdy wrócić z Monachium z tarczą. Naturalne więc, że faworytem tego meczu według najlepszych bukmacherów są gospodarze. 

Julian Nagelsmann zapowiedział, że nie zamierza odpuszczać tego meczu, który dla pewnego pierwszego miejsca w grupie Bayernu nie ma już większego znaczenia poza prestiżem. “Wystawimy najlepszych graczy, pozdrowienia dla Lizbony. Nie martwcie się”– takimi słowami niemiecki szkoleniowiec skomentował dzisiejszy mecz. Odważna i nieco zuchwała zapowiedź, która może jeszcze odbić się Bawarczykom czkawką.

zasady-promocji-ewinner

Promocja eWinner skierowana jest do nowych użytkowników, którzy zarejestrują się i dokonają pierwszego depozytu na minimum 30 zł. Następnie należy postawić zakład na awans FC Barcelony do fazy pucharowej ze specjalnego zakładu na stronie. Wówczas kurs na to zdarzenie wyniesie nie 2.30, a 10.00! Maksymalna stawka kuponu wynosi 10 zł. Oprócz tego bukmacher ma bardzo atrakcyjny bonus powitalny eWinner. Warto z niego skorzystać.

warunki-promocji-ewinner[blok_bonus]