7 marca wystartował turniej Indian Wells. Naturalnie na kortach rywalizować będą Iga Świątek i Hubert Hurkacz, za których mocno ściskamy kciuki. Prestiżowe zawody są jednak także znakomitą okazją do obstawiania. Zwłaszcza gdy tak atrakcyjne promocje przygotowuje bukmacher eWinner. Dzięki najnowszej promocji możemy otrzymać cashback aż do 99 PLN.

Świątek w walce o kolejny tytuł

W pierwszej rundzie Iga Świątek, rozstawiona w turnieju WTA 1000 z numerem trzecim, otrzymał wolny los. Dzięki temu Polka rozpoczęła zmagania od starcia z Anheliną Kalininą (5:7, 6:0, 6:1) i ostatecznego zwycięstwa w 2. rundzie turnieju. W niedzielę na kortach w Indian Wells zobaczymy aż trzech Biało-Czerwonych. Hubert Hurkacz zagra z Oscarem Otte, a Kamil Majchrzak zmierzy się z Taylorem Fritzem. Rywalką Igi świątek będzie Dunka Clara Tauson. Hurkacz według najlepszych bukmacherów jest wyraźnym faworytem w swojej parze.

Co ciekawe faworytką bukmacherów do triumfu w Indian Wells WTA jest Iga Świątek. Polka jest obecnie czwartą rakietą świata i znajduje się w dobrej dyspozycji. W poprzedniej edycji turnieju Iga dość niespodziewanie odpadła już na etapie ⅛. Przegrała wówczas z Łotyszką Jeleną Ostapenko 0:2 w setach. Liczymy, że w tym roku Świątek spisze się dużo lepiej, a ostatnie sukcesy w Dosze dodadzą jej skrzydeł i poprowadzą do kolejnych spektakularnych zwycięstw.

zasady-promocji-ewinner

Promocja eWinner dotyczy turnieju Indian Wells. Aby otrzymać cashback w wysokości 99 PLN, należy zagrać kupon z min. 4 zdarzeniami wyłącznie z oferty na Indian Wells. Dokładna stawka kuponu musi wynosić 99 PLN. Promocją jest pierwszy kupon zagrany w ten sposób między 8 a 20 marca. W przypadku przegranej, na konto bonusowe otrzymamy wspomniany freebet w wysokości 99 PLN. Oprócz tego bukmacher ma w ofercie atrakcyjny bonus powitalny eWinner. Warto się z nim zapoznać.

warunki-promocji-ewinner

[blok_bonus]