Robert Lewandowski przed meczem Bayernu Monachium z FC Barceloną jest zdecydowanie typowany do zostania główną postacią hitu fazy grupowej Ligi Mistrzów. Polak jest zdeterminowany, by udowodnić coś byłej drużynie i trenerowi, który zapowiadał, że bez niego Bawarczycy będą bardziej nieprzewidywalni. Duma Katalonii z 34-latkiem jako liderem spisuje się w ostatnich tygodniach znakomicie i zapowiada się wreszcie na to, że będziemy świadkami wyrównanego starcia między tymi drużynami. To, jeszcze nie tak dawno nie było wcale takie pewne. Z promocją na to spotkanie przyszedł bukmacher eWinner. 

Robert Lewandowski w centrum wydarzeń

Osiem trafień po sześciu meczach ma już na koncie Robert Lewandowski. Polak z miejsca zawładnął sercami kibiców Blaugrany, którzy niemal podczas każdego meczu skandują jego nazwisko. Lewy jest liderem nie tylko za sprawą regularnie strzelanych bramek, ale przede wszystkim także opieki, jaką roztacza nad młodymi zawodnikami Barcy. Regularnie z nimi rozmawia na boisku, instruuje, a jak trzeba, to lekko gani. Nie odbierają oni tego jednak negatywnie. Zarówno piłkarze, jak i sztab szkoleniowy Azulgrany podkreśla, jak ważną postacią w szatni jest Robert Lewandowski. W tym sezonie zdaje się on wręcz promieniować pozytywną energią i zapałem do gry. 

Zawodnicy Bayernu Monachium nie przystąpią do rywalizacji z Barcą w najlepszych humorach. Trzy remisy z rzędu i najgorszy start w ligowych rozgrywkach od lat to aspekty, które obciążają w dużej mierze konto Juliana Nagelsmanna. Szkoleniowiec mistrzów Niemiec znalazł się ostatnio w ogniu krytyki ze strony mediów, po kolejnym remisie, tym razem z VFB Stuttgart 2:2. Bawarczycy po piorunującym początku sezonu spuścili nieco z tonu, co momentalnie znalazło odzwierciedlenie w osiąganych przez nich wynikach. Mimo to są oni faworytem legalnych bukmacherów w meczu z FC Barceloną. Typy bukmacherskie na ten mecz znajdziecie na naszej stronie internetowej. 

zasady-promocji-ewinner

Promocja eWinner trwa w dniach 12.09-13.09 do godziny 21:00. Aby wziąć w niej udział, należy postawić kupon AKO z minimum 2 zdarzeniami o kursie łącznym przynajmniej 2.50. Przynajmniej jedno z nich musi pochodzić z oferty na Ligę Mistrzów, Ligę Europy lub Ligę Konferencji. Stawka powinna wynosić dokładnie 99 PLN. Po spełnieniu tych warunków możemy otrzymać od bukmachera nawet 100 PLN freebetu, pod warunkiem że Robert Lewandowski strzeli gola, zanotuje asystę, lub złapie żółtą kartkę. Zdarzenia te są wyceniane przez eWinner na kolejno 50, 30 i 20 PLN. Poza tym bukmacher może pochwalić się również atrakcyjnym bonusem powitalnym. Dostęp do niego uzyskacie z naszym kodem promocyjnym eWinner.

warunki-promocji-ewinner