Do końca eliminacji pozostały już jedynie 2 kolejki, które dla niektórych są ostatnią szansą na powalczenie o awans. Biało-Czerwoni są w barażach już jedną nogą, ale żeby uzyskać 2 lokatę na 100%, należy wygrać z Andorą i liczyć na zgarnięcie pełnej puli punktów przez Anglików, którzy mierzą się z Albanią. Z ofertą promocyjną na czas tej fazy eliminacji wystartował bukmacher eWinner.

Pokonać Andorę, dostać się do baraży

Andora do tej pory nie była jeszcze nigdy w stanie strzelić reprezentacji Polski bramki. Co więcej, piłkarze z tego kraju, choć zapowiadają, że będą utrudniali Biało-Czerwonym życie, są w większości jedynie półamatorami. Nie znaczy to naturalnie, że można ich zlekceważyć, o czym wspominał na konferencji prasowej Paulo Sousa. Bez zbędnych ceregieli należy szybko rozprawić się z rywalem i szykować się do baraży, które rozegrane zostaną w marcu.

Ciekawie zapowiada się także starcie Włochów ze Szwajcarami. Obie reprezentacje mają po tyle samo punktów – 14 i apetyt na pierwsze miejsce w grupie C. Dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu wyżej przed tym meczem jest Italia.  Poprzednie spotkanie między nimi zakończyło się bezbramkowym remisem. Teraz, faworytem według najlepszych bukmacherówWłosi, na których przybliżony kurs wynosi 1.60.

zasady-promocji-ewinner

Do promocji eWinner należy zapisać się za pośrednictwem strony internetowej i dokonać depozytu. Do 16.11 otrzymamy wówczas bonus 50% od wpłaty do 100 PLN. Ponadto, jeśli w dni meczowe Polaków postawimy kupon AKO z kursem minimalnym 2.50 za dokładnie 49 zł, otrzymamy freebet 25 PLN. Bukmacher ma w ofercie też korzystny bonus powitalny eWinner. Warto się z nim zapoznać.

warunki-promocji-ewinner

[blok_bonus]