2 zbliżające się spotkania eliminacyjne Polaków w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata wzbudzają wiele emocji. Oczekiwania względem naszej reprezentacji są duże. Nikt nie wyobraża sobie, żeby Biało-Czerwoni mieli nie wygrać starcia z Albanią, nie wspominając już o meczu z San Marino. Promocję na okazję zbliżających się meczów przygotował bukmacher Etoto.

FREEBET 50% DO 100 ZŁ

San Marino zdaniem bukmacherów bez szans

W historii swoich pojedynków z San Marino, Polacy zaledwie 2 razy tracili bramkę. Co ciekawe miało to miejsce w dwóch ostatnich meczach z tym rywalem, w 2013 roku, a także we wrześniu tego roku. Wówczas Polska wygrała aż 7:1, jednak stracona bramka podziałała na naszą obronę jak kubeł zimnej wody. Dziś oczekujemy od naszych reprezentantów większego skupienia w defensywie i zagrania na 0 z tyłu. 

Faworyt starcia z tak słabym rywalem jest tylko jeden. Najlepsi bukmacherzy nie dają najmniejszych szans reprezentacji San Marino. U niektórych z nich, kursy na zwycięstwo naszych rywali wynoszą nawet ponad 170.00! Są to rekordowo wysokie kursy, które pokazują poziom sportowy tej reprezentacji.

zasady-promocji-etoto

Promocja Etoto wymaga wcześniejszego zapisania się do niej za pośrednictwem strony internetowej. Następnie należy postawić kupon AKO za przynajmniej 100 zł, zawierający wydarzenie z oferty na mecz z San Marino. Bukmacher oferuje nam freebet w wysokości 50% od stawki kuponu, do 100 zł. Oprócz tego ma on w swojej ofercie atrakcyjny bonus powitalny Etoto.

warunki promocji etoto[blok_bonus]