Black Week determinuje życie Polaków w ten weekend i nie inaczej jest z graczami. Wielu bukmacherów na okazję weekendu wyprzedaży przygotowało liczne promocje zawierające atrakcyjne bonusy. Dla nas są korzystną opcją do grania a dla bukmacherów bodźcem dla użytkowników. Z podobnego założenia wyszedł Betclic, który także przygotował bonus na okazję black week.

Bukmacherka weekendową piłką stoi

Jak to mawiają miłośnicy zakładów bukmacherskich — Okazja do grania zawsze jakaś jest. Nie ma praktycznie dnia w roku, w którym nie byłoby rozgrywanych żadnych spotkań, pojedynków, czy wyścigów. Zbliżający się weekend obfituje przede wszystkim w wiele hitowych starć piłkarskich. Fanów LaLiga rozgrzewa starcie Villarrealu z FC Barceloną. Miłośnicy Premier League na pewno zacierają już ręce na pojedynek Chelsea z Manchesterem United. Wymienić w tym gronie można także mecz Juventusu z Atalantą. Jednym słowem, jest w czym wybierać.

Zaletą promocji Betclic jest to, że nie ogranicza się ona wyłącznie do piłki nożnej. Oferta promocyjna obejmuje zakłady na wszystkie sporty bez wyjątku. A poza meczami piłkarskimi też dzieje się sporo. Obecnie rozgrywany jest UK Championship w snookerze, gdzie już byliśmy świadkami niespodzianek. Fanów tego sportu na pewno zszokowała porażka 4 snookerzysty rankingu — Neila Robertsona z amatorem Johnem Astleyem już w pierwszej rundzie turnieju. Nie trzeba dodawać, kto był murowanym faworytem tego starcia zdaniem legalnych bukmacherów.

zasady-promocji-betclic-black-friday

Aby wziąć udział w promocji Betclic, należy się do niej zapisać za pośrednictwem strony internetowej. Następnie postawić kupon AKO za minimum 20 zł z przynajmniej dwoma zdarzeniami na kuponie. Kurs nie może być niższy niż 3.00. Im więcej kuponów okaże się trafionych, tym lepiej dla nas. Za 3 trafione kupony otrzymamy 40 zł bonusu. Za 5 wygranych już 80 zł, natomiast żeby otrzymać maksymalną kwotę bonusową, czyli 200 zł, trzeba trafić takich kuponów 10. Promocja trwa do 28.11 włącznie. Bukmacher ma też w ofercie bonus powitalny Betclic. Nie zapomnijcie z niego skorzystać.

warunki-promocji-betclic-black-friday

[blok_bonus]