Arkadiusz „Pan” Pawłowski, Aniela „Lil Masti” Bogusz i… Piotr „Bonus BGC” Witczak? Tak niedługo może wyglądać zaciąg z FAME MMA do High League, co sugeruje na swoim instagramowym koncie Łazarski Gladiator.

Z FAME MMA do High League

Przypomnijmy – Pawłowski i Bogusz oficjalnie przenieśli się już do High League, gdyż nie mogli dogadać się z FAME MMA, jeśli chodzi o aspekt finansowy. Pawłowski będzie ring announcerem podczas gal organizowanych przez Malika Montanę, a „Lil Masti” wzmocniła dywizję kobiet. Bogusz była mistrzynią FAME MMA po tym, jak pokonała Martę „Linkimaster” Linkiewicz. Jak się jednak później okazało był to jej jedyny występ w FAME MMA i kolejne stoczy w High League.

 

 

Bonus BGC zdradził, w jakiej organizacji MMA zawalczy?

Internauci zastanawiają się, czy Bonus BGC przypadkiem nie zdradził, w jakiej organizacji MMA zawalczy. Zawodnik z Wielkopolski na swoim profilu na Instagramie udostępnił zdjęcie Pawłowskiego z profilu High Leaague i napisał „A może by tak High League? Pan Pawłowski jest, Lil Masti jest, brakuje Bonusa”. Nie wiadomo, czy między stronami doszło już do jakichś konkretów, czy Witczak po prostu puszcza oko w stronę High League, ale fakt jest taki, że jego wpis wzbudził spore zamieszanie wśród fanów organizacji typu freakfight.

Bonus BGC w MMA

Bilans Bonusa BGC w MMA, delikatnie mówiąc, nie jest najlepszy. Witczak w tej formule stoczył cztery walki i wszystkie przegrał – w debiucie z Andrzejem Michalczykiem na gali XFS, a kolejne w FAME MMA. Porażki zadali mu kolejno Sebastian „Ztrolowany” Nowak, Szymon „Taxi Złotówa” Wrzesień i Marcin „El Testosteron” Najman. Jedyne walki, jakie w karierze wygrał Witczak, toczone były na innych zasadach. W obu przypadkach pokonał swojego partnera muzycznego, Krzystofa „Bodychrista” Ciesielskiego – najpierw w walce kickbokserskiej, a następnie w pojedynku na liście na gali Punchdown 3.


Bonus BGC to Piotr Witczak.
Bonus BGC zwalczy w organizacji High League.