Przed nami weekend pełen piłkarskich emocji. Wielkimi krokami zbliżają się derby Barcelony, w Premier League czeka nas starcie Leicester z West Hamem, a we Francji kibice zacierają już ręce na myśl o pojedynku Olympique Lyon z OGC Nice. Jak widać, jest w czym wybierać. Z tej okazji promocje przygotował dla nas bukmacher Betfan, oferując freebety za postawione kupony.

Weekend pod znakiem derbów Barcelony

Derby Barcelony nie cieszą się w Hiszpanii taką popularnością jak El Classico, jednak dla mieszkańców Katalonii to pojedynek wysoce prestiżowy. Trwająca latami dominacja FC Barcelony mocno już osłabła, a w poprzednim pojedynku z Espanyolem o zwycięstwie zadecydowały detale. Duma Katalonii wygrała 1:0, jednak gdyby napastnicy Papużek byli skuteczniejsi, to oni mogliby wywieźć z Camp Nou komplet punktów. Pod wodzą Xaviego Azulgrana wychodzi już jednak powoli z kryzysu, a odzwierciedlenie tego widać także w kursach na ten mecz. Legalni bukmacherzy wskazują FC Barcelonę jako wyraźnego faworyta.

Ogromne emocje czekają nas także w Anglii. Derbowy mecz pomiędzy Chelsea a Arsenalem został co prawda przełożony, jednak na papierze starcia Leicester z West Hamem, czy Tottenhamu z Wolverhamptonem zapowiadają się bardzo ciekawie. Gwarancją rozrywki jest również mecz Atalanty z Juventusem. Bilans obu zespołów w ostatnich pięciu bezpośrednich starciach jest bardzo wyrównany, co jedynie podkręca atmosferę. Dwukrotnie górą była Atalanta, tak samo Juventus, do tego raz padł remis. O zwycięstwie jednych bądź drugich mogą zadecydować detale.

zasady-promocji-Betfan

Promocja Betfan gwarantuje nam wysokie freebety. Żeby je otrzymać, należy postawić dwa różniące się od siebie kupony, każdy za 69 lub 149 zł. Muszą być one zagrane na ofertę sportową. Minimalny kurs kuponu to 3.50, a pojedynczego zdarzenia 1.40. Za postawione w ten sposób kupony otrzymamy freebet w zależności od stawki – albo 69 zł, albo 149 zł. Możemy otrzymać aż sześć takich freebetów, po dwa każdego dnia. Promocja trwa od 11.02 do 13.02. Freebety można będzie wykorzystać, grając kupony Live. Oprócz tego bukmacher ma atrakcyjny bonus powitalny Betfan. Nie zapomnijcie z niego skorzystać, zakładając u niego konto.

warunki-promocji-betfan

[blok_bonus]