Grudzień w Betfan to miesiąc licznych promocji i bonusów. Z okazji zbliżających się świąt bukmacher ma dla nas atrakcyjne oferty, które dzięki zróżnicowaniu powinni zadowolić nawet najbardziej wymagających graczy. Najnowsza promocja swoimi zasadami nawiązuje do gry typu eliminacja. Tylko najlepsi będą mieli okazję do zgarnięcia ogromnej wygranej.

Zaginaj rzeczywistość jak Matrix

Do końca roku pozostało już tylko 11 dni. Ci, którzy zarobili już swoje, odpoczywają, szykując się do Wigilii. Będący pod kreską wykorzystują zapewne ostatnie dni grudnia, żeby nieco się odbić i odrobić część strat. Zdecydowanie jest na czym. Czeka nas jeszcze wiele emocjonujących meczów piłkarskich, spotkań w najlepszych siatkarskich ligach i hitowych starć w NBA.

Hitem ostatniej kolejki La Liga w tym roku będzie starcie Sevilli z FC Barceloną. Pogrążeni w kryzysie Katalończycy męczą się w meczach ze słabeuszami, nie wspominając o pojedynkach z zespołami klasowymi. Nie dziwi zatem, że faworytem zbliżającego się starcia według najlepszych bukmacherów jest Sevilla. Gospodarze tego meczu zajmują na ten moment drugie miejsce w lidze i mają ogromny apetyt na tytuł mistrzowski.

zasady-promocji-betfan-grudzień

Do promocji Betfan należy zapisać się za pośrednictwem strony internetowej. Następnie trzeba codziennie, od 20 do 26 grudnia stawiać kupony za dokładnie 99 zł. Mogą to być kupony SOLO z kursem minimalnym 2.00, bądź kupony AKO z kursem dla pojedynczego zdarzenia wynoszącym przynajmniej 1.40. Jeśli kupon okaże się trafiony, gramy dalej, a bukmacher dorzuca nam do stawki 50 zł za każdą odpadającą osobę. Osoby, które dotrwają do końca gry, podzielą między sobą pulę nagród, która zależna jest od ilości graczy. Bukmacher ma w ofercie także atrakcyjny bonus powitalny Betfan. Nie zapomnijcie z niego skorzystać.

warunki-promocji-betfan-grudzień

[blok_bonus]