Wielkimi krokami zbliża się premiera drugiego sezonu serialu Wiedźmin na jednej z popularnych platform streamingowych. Podobnie jak Geralt z powieści Andrzeja Sapkowskiego tropił potwory, my również za sprawą promocji Betfan mamy możliwość upolowania czegoś ciekawego. W tym wypadku oczywiście nie będzie to żadna maszkara, tylko bonusy i inne atrakcje bukmacherskie.

Są boosty do upolowania

Końcówka roku niesie ze sobą wiele interesujących wydarzeń sportowych. Nie tylko mecze w najsilniejszych ligach piłkarskich na świecie, lecz również Mistrzostwa Świata kobiet w piłce ręcznej, hitowe mecze NBA, czy Liga Mistrzów siatkarzy. Dzięki promocji Betfan mamy możliwość stawiania na tego typu zdarzenia z boostami kursów, co przełoży się na zwiększenie naszych zarobków w przypadku wygranej.

Zdecydowanie ciekawie przedstawia się oferta na mistrzostwa świata kobiet, które wkraczają w decydującą fazę. W grze pozostały już wyłącznie najsilniejsze reprezentacje, które prezentują handball na bardzo wysokim poziomie. Faworytkami do zdobycia tytułu mistrzowskiego, zdaniem legalnych bukmacherów są Norweżki. Kursy na inne drużyny są tak wysokie, że każdy wynik odmienny od triumfu Skandynawek będzie traktowany jako ogromna niespodzianka.

zasady_promocji_betfan

Promocja Betfan trwa do 20.12. W jej ramach mamy szansę zagrać wybrane wydarzenia z oferty z boostami kursów. Aby mieć taką możliwość, należy wyczekiwać promocji codziennie o godzinach: 12:00, 16:00 i 21:00. Do wydarzenia z boostem należy dodać dwa inne, z kursem minimalnym 1.40, aby bonus był aktywny. Boosty są limitowane i o każdej z wymienionych godzin ich pula wynosi 400. Nie zapomnijcie także o skorzystaniu z bonusu powitalnego Betfan.

warunki-promocji-betfan

[blok_bonus]