Koniec roku zbliża się nieubłaganie. Wkraczając w grudzień, wchodzimy w okres adwentu, który uświęcają także bukmacherzy. Wielu nich właśnie na ten czas przygotowuje wiele złożonych promocji, które warte są skorzystania. Tak jak nowa propozycja od Betfan.

Przewiduj wyniki meczów jak Profesor

Oferta promocyjna inspirowana jest serialem Dom z Papieru, a bukmacher zachęca nas to wcielenia się w rolę profesora i jak najlepszego przewidywania rozwoju zdarzeń, na które postawiliśmy. Okazji ku temu na pewno nie zabraknie. W grudniu czeka nas wiele emocjonujących meczów piłkarskich, siatkarska Liga Mistrzów, czy liczne konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich.

Na ten moment mocno zawiedzeni mogą czuć się fani skoków. Polacy w tym sezonie jak na razie potężnie rozczarowują i ciężko doszukiwać się jakichkolwiek pozytywów w ich występach. Kamil Stoch i Dawid Kubacki są bez formy, a Jakub Wolny i Piotr Żyła skaczą nieregularnie. Jedynie Stefan Hula nie sprawia niespodzianek, gdyż zgodnie z przewidywaniami regularnie nie udaje mu się nawet zakwalifikować do turniejów. Promyczkiem nadziei na lepsze występy mogą być zbliżające się konkursy w Wiśle, gdzie od kilku lat Biało-Czerwoni co sezon prezentowali się bardzo dobrze. Faworytem najbliższego konkursu w Wiśle, zdaniem legalnych bukmacherów jest Karl Geiger.

zasady-promocji-Betfan

Promocja Betfan trwa od 29.11 do 5.12. Każdego dnia możemy zgarnąć podwojenie naszych wygranych aż do 2000 zł! Aby mieć na to szansę, należy postawić kupon SOLO bądź AKO za dokładnie 49 zł z przynajmniej jednym dokładnym wynikiem danego spotkania. Im więcej meczów na kuponie, tym większa szansa na zwiększenie wygranej. Każdego dnia możemy otrzymać maksymalnie jedno podwojenie. Bukmacher ma także bardzo atrakcyjny bonus powitalny Betfan. Warto z niego skorzystać obstawiając skoki narciarskie.

warunki-promocji-betfan

[blok_bonus]