Większość z nas w grudniu zaciska pasa, bo święta, bo prezenty trzeba kupić, sylwestra zorganizować. Są i tacy, którzy na koniec roku lubią się zabawić, zaryzykować i poczuć dreszczyk emocji związany z obstawianiem za wysokie kwoty. To dla tych drugich przeznaczona jest najnowsza promocja Betfan – Poczuj się jak VIP.

Bycie VIPem ma swoje korzyści w Betfan

Bukmacher dla użytkowników o statusie Vipa ma sporo korzyści. Są to między innymi specjalne bonusy, dedykowane boosty, freebety, czy sklasyfikowanie w specjalnym rankingu. Warunkiem jest obrót na kwotę 4 tysięcy złotych. Kwota wysoka, jednak biorąc pod uwagę nagromadzenie wydarzeń sportowych w grudniu, zdecydowanie warto skorzystać. W TOP 5 lig europejskich w tym sezonie wiele niespodzianek i okazji do zarobku.

Sprawdź koniecznie nasz ranking bukmacherów!

Część obrotu na taką kwotę można by spokojnie zrobić w trakcie ostatniej kolejki Ligi Mistrzów, w której wciąż czekamy na wiele rozstrzygnięć. Dalej niepewne swojej przyszłości są, chociażby FC Barcelona, Atletico Madryt, czy AC Milan. Brak awansu tych drużyn do fazy pucharowej będzie nie tylko sporym rozczarowaniem dla jej kibiców, ale także stratą finansową. Dalsza gra w LM wiąże się nie tylko z prestiżem, lecz także z bonusami finansowymi.

zasady-promocji-betfan

Promocja Betfan trwa w dniach 06-12.12. W tym czasie należy dokonać obrotu na kwotę min 4000 zł. Kurs minimalny kuponów dla tej promocji to 2.00. Po spełnieniu tych warunków otrzymamy dostęp na miesiąc do statusu VIP, który niesie ze sobą wiele korzyści. Oprócz tego bukmacher ma także bardzo atrakcyjny bonus powitalny Betfan.

warunki-promocji-betfan

[blok_bonus]