Przed nami ostatnia kolejka PKO BP Ekstraklasy w tym roku. W dniach 17-19 grudnia rozegrane zostaną mecze w ramach 19 kolejki. Na czele stawki znajduje się Lech Poznań. Kolejorz w przypadku zwycięstwa nad Górnikiem Zabrze zimę na pewno spędzi na fotelu lidera. Na okazję ostatniej kolejki Ekstraklasy promocję przygotował Betfan. 

Legia pozytywnie zaskakuje

Nieoczekiwanym wydarzeniem zeszłej kolejki Ekstraklasy było wysokie zwycięstwo Legii Warszawa. Wyniku meczu z Zagłębiem Lubin nie przewidzieliby raczej nawet najlepsi bukmacherzy. Wojskowi przed meczem z Miedzianymi zajmowali ostatnie miejsce w lidze z zawstydzającymi bilansem czterech zwycięstw i aż 12 porażek. Ponadto cieniem na klubie kładło się zachowanie kibiców, którzy po porażce z Wisłą Płock napadli piłkarzy w autokarze i pobili kilku z nich. 

Przed meczem z drużyną z Lubina w Legii znów zmienił się trener. Marka Gołębiewskiego na tym stanowisku zastąpił  ̶n̶o̶w̶y̶stary szkoleniowiec warszawskiego klubu – Aleksandar Vukowić. Złośliwi twierdzą, że Warszawie doszło do efektu miotły, a gra z nowym sternikiem, odmieniła się diametralnie.  Fakty są takie, że było to najwyższe zwycięstwo mistrza Polski w tym sezonie. Pytanie, czy trenerowi uda się wywalczyć z Legią utrzymanie. 

zasady-promocji-betfan-ekstraklasa

Promocja Betfan trwa do 17.12 do godziny 18:00. Aby wziąć w niej udział, należy postawić kupon za dokładnie 19 zł ze wszystkimi meczami 19 kolejki Ekstraklasy z tego linku. Jeśli “uda nam się” nie wytypować poprawnie żadnego meczu, mamy szansę na otrzymanie nagrody z puli aż 100 tysięcy złotych! Jeśli jedno ze zdarzeń będzie trafione, uzyskamy freebet w wysokości 19 zł. Bukmacher ma w ofercie także bonus powitalny Betfan.

warunki-promocji-betfan-ekstraklasa[blok_bonus]