Czekaliśmy na nią długo. Tęskniliśmy i cierpieliśmy z powodu rozłąki. Ale czas naszej agonii się skończył. W piątek wracają nasze ukochane rozgrywki, czyli PKO BP Ekstraklasa. Niektóre kluby ciężko pracowały w trakcie przerwy zimowej, aby piłkarze byli w formie i mogli walczyć o jak najlepsze wyniki. Były też takie, które szlifowały jedynie wyrobione już umiejętności i nawyki, będąc na szczycie. Co by się nie działo, runda wiosenna zapowiada się pasjonująco.

Spadek Legii, czy może mistrzostwo dla Lecha Poznań?

Przed rozpoczęciem rundy wiosennej najpoważniejszym kandydatem do tytułu mistrzowskiego jest Lech Poznań. Kolejorz po 19 meczach ma 41 punktów i wyprzedza drugą w tabeli Pogoń Szczecin o cztery oczka. Podium zamyka Raków Częstochowa. Po wielu spekulacjach na temat przyszłości, Marek Papszun zdecydował się przedłużyć umowę z obecną drużyną. Szkoleniowiec zamknął sobie tym samym możliwość objęcia sterów Legii, która robiła na niego zakusy.

A pozostając w temacie Legii, warto zwrócić uwagę na to, w jaki sposób Wojskowi przepracowali przerwę zimową. Warszawianie rozegrali aż pięć sparingów i wszystkie wygrali. Co więcej, zespół Aleksandara Vukovicia strzelił 14 bramek, tracąc przy tym zaledwie jedną. Jest to zdecydowanie dobry prognostyk dla fanów Wojskowych, którzy w ostatnim czasie nie mieli zbyt wielu powodów do radości. Jeśli mistrz Polski chce wygrzebać się ze strefy spadkowej, to powinien zacząć rozgrywać mecze w Ekstraklasie na takiej intensywności, jak ostatnie sparingi. W najbliższym meczu z Zagłębiem Lubin to właśnie Legia jest faworytem najlepszych bukmacherów do zwycięstwa.

zasady-promocji-betfan

Aby wziąć udział w promocji Betfan, należy postawić kupon zawierający wyłącznie zdarzenia na 20 kolejkę Ekstraklasy. Dokładna stawka to 89 zł, a kurs minimalny kuponu 2.50. Musi on także zostać rozliczony do 07.02 do godziny 23:59. Freebet, którzy otrzymamy, jest zależny od liczby bramek, jaka padnie we wszystkich meczach tej kolejki. Jeśli goli będzie 18 lub mniej, bukmacher wypłaci nam 20 zł freebetu. Za przedział 19-22 odpowiednio 30 zł i tak dalej. Freebet jest do wykorzystania w ofercie na Ekstraklasę. Oprócz tego bukmacher ma atrakcyjny bonus powitalny Betfan. Nie zapomnijcie z niego skorzystać.

warunki-promocji-betfan