Turniej Czterech Skoczni jest obecnie tematem numer jeden w świadomości kibiców sportów zimowych. Za nami pierwszy konkurs tej prestiżowej rywalizacji, w którym najlepszy okazał się Ryoyu Kobayashi. Polacy jak to w tym sezonie – fatalnie. Nie musi nam to jednak wcale psuć zabawy z obstawiania imprezy, ponieważ pomocną dłoń wyciąga do nas Betfan, z nową promocją.

Turniej Czterech skoczni nie dla Polaków

Z grona naszych reprezentantów jedynie Dawidowi Kubackiemu udało się awansować do drugiej serii konkursu w Oberstdorfie. Reprezentant Wisły Zakopane rywalizację zakończył na odległym, 28 miejscu, co nie jest żadnym powodem do dumy. Forma Polaków jest tak daleka od optymalnej, że sztab rozważa wycofanie reprezentacji z rywalizacji w TCS. Na głos mówi się o skupieniu się na treningach, jednak w rzeczywistości, żeby ich nie kompromitować.

Abstrahując od Polaków, polecam podziwiać skoczków, którzy wspaniale prezentują się w tym sezonie, jak wspomniany Kobayashi, czy Karl Geiger. Ich skoki to prawdziwa radość dla oka. Obaj Panowie toczą zaciętą rywalizację w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata, ale w turnieju TCS jak na razie Niemiec zajmuje dopiero piąte miejsce, jednak strata do lidera, wynosząca 6,1 pkt wcale nie jest duża. Naturalnie na ten moment do zwycięstwa w całym turnieju, faworytem legalnych bukmacherów jest Japończyk.

zasady-promocji-betfan

Promocja Betfan skierowana jest do osób grających zakłady przez aplikację. Należy postawić zakład za dokładnie 99 zł na dowolny sport. Musi być to kupon AKO z minimum trzema zdarzeniami. Kurs minimalny kuponu to 3.00. Po spełnieniu tych warunków otrzymamy freebet w wysokości 50 zł. Od 30 grudnia do 1 stycznia, codziennie możemy otrzymać taki freebet. Można go będzie wykorzystać jedynie na granie LIVE zakładów na skoki narciarskie. Pamiętajcie też o bonusie powitalnym Betfan.

warunki-promocji-betfan

[blok_bonus]