Boxing Day w Anglii co roku zapewnia kibicom ogromne emocje w okresie świątecznym, gdy inne ligi wznawiane są dopiero po nowym roku. W tym sezonie niestety wiemy już, że 19 kolejka Premier League będzie uboższa o trzy mecze, przełożone z powodu licznych zakażeń koronawirusem. Nie przeszkadza to jednak Betfanowi w zorganizowaniu promocji właśnie na okazję Boxing Day.

Pandemia pokrzyżowała plany Premier League

Na ten moment wiemy już, że mecze Liverpoolu z Leeds, Wolverhamptonu z Watfordem i Burnley z Evertonem zostały przełożone. Jest to dobra wiadomość dla trenerów zespołów, które zmagają się z zakażeniami koronawirusem wśród zawodników. Do niedawna władze Premier League pozostawały nieugięte, jednak finalnie zdecydowały się działać na korzyść pokrzywdzonych drużyn.

Duża zasługa w tym trenerów zespołów z ligi angielskiej, którzy dość głośno protestowali przeciwko rozgrywaniu meczów w okrojonych składach. Do tej grupy należą Jurgen Klopp i Rafa Benitez. 19 kolejkę w Boxing Day zakończy pojedynek Brighton z Brentfordem, którego wyraźnym faworytem według legalnych bukmacherów są Mewy. 

zasady-promocji-betfan

Aby wziąć udział w promocji, należy postawić na kuponie jedynie mecze Premier League rozgrywane 26 grudnia. Kupon może być SOLO bądź AAKO, ale jego minimalny kursy musi wynosić 2.50. Dokładna stawka kuponu to obowiązkowo 89 zł. Za każdy mecz, w którym obie drużyny strzelą gola, bukmacher wypłaci nam freebet w wysokości 10 zł. Nie zapomnijcie także o kodzie promocyjnym Betfan. Skorzystanie z niego daje dostęp do bonusu powitalnego.

warunki-promocji-betfan[blok_bonus]