Dla jednych prestiżowe trofeum, dla innych (w tym Jurgena Kloppa) rozgrywki bez większej wartości. Puchar Narodów Afryki rozpoczyna się już w niedzielę 9 stycznia, a do boju staną najlepsze drużyny z Czarnego Lądu. W związku z tym na rynku mamy już wysyp promocji i bonusów. Jedną z nich przygotował bukmacher Betfan.

Styczeń pod hasłem Puchar Narodów Afryki

Puchar Narodów Afryki podczas niemal każdej edycji wzbudza różne emocje – zarówno pozytywne, jak i negatywne. Te drugie związane są z jego datą rozgrywania, która pokrywa się z rozgrywkami ligowymi. Tracą na tym zespoły, których piłkarze wyjeżdżają na turniej i z tego tytułu pozostają poza dyspozycją dla trenera. Narzekał na to między innymi szkoleniowiec Liverpoolu. Zdaniem Kloppa turniej powinien być rozgrywany w innym terminie. Niektórzy zawodnicy odpuszczają PNA, aby nie osłabiać swojego klubu i móc grać w lidze.

Tytułu najlepszej drużyny Afryki broni Algieria, która w finale w 2019 r. pokonała Senegal. W tym roku to właśnie Lwom Terangi legalni bukmacherzy dają największe szanse na triumf. Senegal jest najwyżej w rankingu FIFA sklasyfikowaną drużyną, a kurs na Betfan na jej zwycięstwo wynosi 5.90. Dalej w tych przewidywaniach znajdują się kolejno Algieria, Egipt i Wybrzeże Kości Słoniowej.

zasady-promocji-betfan

Aby wziąć udział w promocji Betfan, należy dokonać depozytu na przynajmniej 50 zł. Bukmacher dokłada nam 100% od wpłaty, więc aby uzyskać maksymalny bonus, należy wpłacić 200 zł. Żeby móc nim grać trzeba obrócić chociaż jeden raz, a kurs minimalny kuponu nie może być mniejszy niż 2.50. Następnie, żeby zamienić freebet na wypłatę, trzeba nim obrócić, grając jednorazowo za jego całość. Musi być to kupon AKO z min. 3 zdarzeniami. Na kuponie mogą znajdować się jedynie zdarzenia na Puchar Narodów Afryki. Minimalny kurs ogólny kuponu to 3.80. Pamiętajcie także o bonusie powitalnym Betfan. Warto z niego skorzystać, jeśli dopiero założyliście konto.

warunki-promocji-betfan

[blok_bonus]