Sytuacja w wielu ligach europejskich jest już rozstrzygnięta. Do końca rozgrywek pozostało niewiele kolejek, jednak we Włoszech, czy w Anglii walka o mistrzostwo wciąż trwa w najlepsze. Oznacza to, że nadchodzący weekend przyniesie wiele emocji i pięknych momentów. Ofertę promocyjną na najbliższy weekend przygotował bukmacher Betclic. Zapewnia on możliwość zagrania bezpiecznego zakładu. 

We Francji i Niemczech już po koronacji

Bayern Monachium i Paris-Saint Germain mogły już świętować zdobycie mistrzostw w swoich ligach. Bawarczycy zdobyli dziesiąty tytuł mistrzowski z rzędu i nie wygląda na to, by w najbliższych latach miało się to zmienić. Bayern praktycznie co roku wygrywa z pokaźną przewagą nad drugim miejscem w tabeli i nie są w stanie zagrozić mu ani Borussi Dortmund, ani RB Lipsk. Piłkarze PSG przywrócili tytuł mistrzowski do Paryża, po tym jak rok temu stracili go na rzecz Lille. W tym sezonie zdobycie go nie było sprawą wymagającą – druga w tabeli Olympique Marsylia traci do Paryżan już 14 punktów. 

W Hiszpanii do triumfu w rozgrywkach La Liga Realowi Madryt brakuje już tylko jednego zwycięstwa. Królewscy w sobotę zmierzą się z Espanyolem i w przypadku zgarnięcia trzech punktów, zagwarantują sobie tytuł mistrzowski. Ciekawie wciąż jest we Włoszech i w Anglii. W rywalizacji pozostaje kilka drużyn, a losy tytułu mogą równie dobrze rozegrać się nawet w ostatniej ligowej kolejce. Zacięty bój o zwycięstwo w rozgrywkach Premier League toczą wciąż Manchester City i Liverpool. Między nimi jest tylko punkt różnicy, a zarówno jedni jak i drudzy prezentują znakomitą dyspozycję. Faworytem legalnych bukmacherówObywatele

zasady-promocji-betclic

W ramach promocji Betclic możemy postawić bezpieczny zakład ze zwrotem do 40 zł. Aby tak się stało, należy w dniach 29 kwietnia – 1 maja postawić kupon zawierający min. 5 zdarzeń z oferty na piłkę nożną. Minimalny kurs kuponu musi wynosić 4.00. Jeśli jedno ze zdarzeń okaże się przegrane, otrzymamy zwrot stawki w bonusie do 40 zł. Poza tym bukmacher ma do zaoferowania atrakcyjny bonus powitalny. Dostęp do niego uzyskacie z naszym kodem promocyjnym Betclic.  

warunki-promocji-betclic

[blok_bonus]