Turniej Indian Wells powoli wkracza w decydującą fazę. Po mniej emocjonujących pojedynkach nadchodzą starcia ćwierćfinałowe. Na tym etapie pozostali już wyłącznie najlepsi tenisiści i tenisistki, których gra zachwyca. Z tego względu z nową ofertą promocyjną postanowił wystartować bukmacher Betclic.

MISJA TENIS

Hurkacz ostatnią polską nadzieją

W Indian Wells z reprezentantów Polski pozostał już jedynie Huber Hurkacz. Iga Świątek dość nieoczekiwanie swój udział w turnieju zakończyła na ⅛ finału. Uległa ona wówczas z Łotyszką Jeleną Ostapenko 0:2 w setach. Polka w końcówce rywalizacji musiał skorzystać z przerwy medycznej i nie miała już sił, by sprostać atakom rywalki. Jest to niewątpliwie spore rozczarowanie, gdyż według legalnych bukmacherów to Polka była faworytką tego starcia.

Hubert Hurkacz swój pojedynek w ⅛ rozpocznie 12.10 o godzinie 20:00. Rywalem Polaka będzie Rosjanin Asłan Karacjew. Obaj panowie rywalizowali już w tym roku i wówczas górą okazał się zawodnik z Rosji. Mimo to faworytem tego starcia jest Hurkacz, na którego kurs wynosi ok. 1.62.

zasady-promocji-betclic

Oferta promocyjna Betclic ważna jest do 17.10. Stawiając kupony na mecze tenisa, mamy szansę otrzymać bonus w wysokości 40 zł. Aby tak się stało, należy postawić kupon z kursem min. 3.00 za przynajmniej 20 zł. Jeśli poprawnie uda nam się wytypować dwa kupony, otrzymamy od bukmachera bonus w wysokości 40 zł. Przy okazji obstawiania tenisa warto skorzystać z bonusu powitalnego Betclic.

warunki-promocji-betclic

[blok_bonus]