W ostatni dzień marca Anglia podejmie Polskę na Wembley. Mecz zostanie rozegrany w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2022, które odbędą się w Katarze. Z tej okazji LvBet przygotował dla Was promocje, jeśli nie jesteście przekonani co do tego bukmachera, to przeczytajcie Opinie o LvBet

Bonus 500 PLN

Dzisiaj 31 marca, największy test przed piłkarzami Paulo Sousy przynajmniej do EURO. Polacy zmierzą się z grupowymi rywalami – Anglikami. Jest to najsilniejsza drużyna w naszej grupie i to z nią prawdopodobnie będziemy walczyć o 1 miejsce i wyjazd na MŚ bez baraży. Problem niestety jest taki, że ciężko będzie o potknięcie Anglików z pozostałymi rywalami, więc to my musimy im urywać punkty. W pierwszym meczu nasza reprezentacja zremisowała 3:3 z Węgrami i nie można tego nazwać sukcesem. W kolejnym meczu zagraliśmy z Andorą i wygraliśmy 3:0, niestety w tym meczu kontuzji doznał najlepszy napastnik na Świecie, a zarazem nasz kapitan – Robert Lewandowski.

Nasi środowi rywale w pierwszym spotkaniu zagrali z San Marino, drużyną pół-amatorską. Co było do przewidzenia wygrali z nimi wysoko albowiem 5:0. W drugim swoim meczu w ramach eliminacji do MŚ 2022 w Katarze, nasi dzisiejsi przeciwnicy wygrali 2:0 z Albanią. W drużynie Anglii występują tacy zawodnicy jak Kane czy Sterling. Personalia u nich grające są lepsze niż te z naszej drużyny. Liczymy jednak, że zagramy w tym meczu jak kolektyw i pokonamy Anglików albo chociaż zremisujemy jak w pamiętnym meczu 1974, gdzie Jan Tomaszewski popisał się kilkoma jak na tamte czasy efektownymi paradami.

 

Z okazji tego meczu LvBet oferuje graczom bonus od depozytu do 500 PLN. Aby otrzymać bonus należy dokonać depozytu minimum 25 PLN wybierając „500 PLN na Anglików. Otrzymasz bonus w wysokości 2% swojego depozytu z mnożnikiem kursu całkowitego x50 czyli jeśli wpłacisz na przykład 100 zł otrzymasz 2 zł z mnożnikiem kursu x50. Za środki bonusowe musisz zagrać kupon z minimum 3 zdarzeniami, z kursem minimalnym 2.50, kurs na pojedyncze zdarzenie ma być większy lub równy 1.25.

 

Załóż konto na LVBET już teraz, a otrzymasz 20 PLN bez depozytu!

Odbieram 20 PLN bez depozytu