Fani zakładów bukmacherskich pod koniec roku mają coraz mniej interesujących opcji do obstawiania. Poza rozgrywkami Premier League w ostatnich dniach grudnia dzieje się coraz mniej. To dobry moment, żeby rozważyć inne opcje, takie jak gry karciane, czy sporty wirtualne. Właśnie na wirtuale najnowszą promocję przygotował bukmacher Betfan.

Wirtuale najlepszą opcją na koniec roku?

Nieprzewidywalność i losowość sportów wirtualnych to jeden z aspektów, który przekonuje do nich coraz większe grono graczy. Obstawianie wirtualnej piłki nożnej, koszykówki, czy siatkówki staje się częstym zjawiskiem na polskim rynku bukmacherskim. Plusem takich zakładów jest również to, że można je typować całą dobę, siedem dni w tygodniu. W ciągu jednego dnia rozgrywanych jest nawet  kilkaset spotkań. Do rozstrzygnięć dochodzi szybko, a gracz może całość śledzić na żywo.

Sprawdź u nas bonusy bez depozytu!

zasady-promocji-betfan-sporty-wirtualne

Promocja Betfan trwa w dniach 28-29.12. Aby wziąć w niej udział, należy zagrać kupon SOLO bądź AKO za dokładnie 50 zł na sporty wirtualne. Kurs minimalny pojedynczego zdarzenia to 1.40. Po spełnieniu tych warunków otrzymamy freebet o wysokości 50 zł. Bukmacher ma w ofercie także atrakcyjny bonus powitalny Betfan. Warto z niego skorzystać podczas zakładania konta. 

warunki-promocji-betfan-sporty-wirtualne[blok_bonus]