Poniedziałek w Betfan jest dniem gier karcianych. Bukmacher w ten dzień oferuje nam przeróżne promocje właśnie z nimi związane. Nie inaczej jest dzisiaj. W Betfan 27.12 mamy promocję na gry karciane, dzięki której możemy otrzymać wysoki freebet. Nic tylko obstawiać!

Poniedziałek dniem gier karcianych

Gry karciane u bukmacherów różnią się tym od fizycznych kasyn, że są w pełni symulowane. Obstawiać możemy różne opcje. Może to być konkretny układ kart, kolor czy klasyczny zakład na zwycięzcę. Na ekranie wyświetlany będzie streaming na żywo, na którym krupier rozdaje karty poszczególnym „graczom”. Naturalnie w studio nie ma prawdziwych zawodników. Karty są rozkładane na stole, a wspomniany krupier omawia szanse poszczególnych zawodników. Wtedy też ustalane są kursy i można typować. Oczywiście rodzaje zakładów różnią się w zależności od gry.

Sprawdź nasze Bonusy bez depozytu!

Najpopularniejsze gry karciane to wojna, poker, bakart i blackjack. Każda z nich ma inne zasady i możliwości obstawiania. Zapewnia to niezbędną graczom różnorodność, dzięki której gry karciane z roku na rok zyskują na popularności u bukmacherów. 

zasady-promocji-betfan

Promocja Betfan trwa tylko 27.12. Trzeba postawić zakład o wartości 50 zł. Może być SOLO bądź AKO. Kurs minimalny pojedynczego zdarzenia to 1.40. Po spełnieniu tych warunków otrzymamy od bukmachera freebet o wartości 50 zł. Jeśli nie macie jeszcze konta na Betfan, przy jego zakładaniu nie zapomnijcie o skorzystaniu z naszego specjalnego kodu promocyjnego. Daje on dostęp do bonusu powitalnego Betfan.

warunki-promocji-betfan[blok_bonus]