Nadszedł ten czas – jeden z najbardziej wyczekiwanych dni w roku, a więc 11 lipca, przyniesie nam z pewnością wiele emocji i adrenaliny. To wszystko za sprawą finałowego starcia na tegorocznych Mistrzostwach Europy, które zostanie rozegrane w najbliższą niedzielę o godzinie 21:00. W świątyni angielskiego futbolu fantastycznie grający Włosi zmierzą się z Anglikami. Wembley ugości dwóch finalistów, drużyny skrajnie przeciwne, ale mające jeden mianownik – grające futbol wyrachowany i ładny dla oka. Polscy bukmacherzy oferują tym samym naprawdę ciekawą ofertę. 

Bonus 50 pln za grad goli na finał Euro

Roberto Mancini i Gareth Southgate. To chyba obecnie dwa najczęściej wspominane nazwiska w swoich ojczyznach. Nie bez powodu, bowiem ani Włosi, ani Anglicy od dawna nie sięgnęli po żadne prestiżowe trofeum międzynarodowe i w końcu nadeszła wiekopomna chwila, aby sny kibiców i zawodników stały się prawdą. Obie ekipy zdecydowanie przebyły długą i krętą drogę do finału – Włosi wyeliminowali chociażby typowanych na finalistów Euro Belgów, zaś Anglia po kontrowersyjnym starciu była górą nad ambitną Danią. Z pewnością będzie to starcie nietuzinkowe, długo wyczekiwane. Nie sposób przewidzieć co stanie się w niedzielę, lecz jeśli masz jakieś propozycje, koniecznie podziel się nimi z innymi typerami w typach na dziś. Niemniej jednak, skupmy się na tym co na weekendowe święto futbolu przygotował dla nas bukmacher Fortuna. W grę wchodzi spory bonus pieniężny. 

W celu wzięcia udziału w promocji należy w dniu 11.07.2021 postawić zakład z oferty przedmeczowej dotyczący wydarzenia: w meczu Anglia vs Włochy liczba goli będzie większa niż 2,5 oraz obie drużyny strzelą gola. Minimalna stawka to 50 pln brutto. Nagrodą, jeśli to zdarzenie zostanie trafione, będzie równowartość 50 pln w punktach FKP. Inne zdarzenia na kuponie muszą zostać rozstrzygnięte do końca dnia, a więc do godziny 23:59 11.07.2021. Bonus zostanie przyznany w następnym dniu. Rozstrzygnięcie innych zdarzeń na kuponie nie ma znaczenia w kontekście bonusu – aby otrzymać 7000 FKP obie drużyny muszą strzelić i muszą paść minimum 3 gole. Zakłady mogą zostać zawarte w formule SOLO, AKO, Maxikombi. Brany pod uwagę jest regulaminowy czas gry, bez dogrywki i rzutów karnych. Promocja, rzecz jasna, łączy się z Happy Hours i Bonusami AKO.

Zarejestruj konto u bukmachera Fortuna i odbierz bonus bez depozytu!

Odbieram 20 PLN bez depozytu