W nowym tygodniu ponownie czekają nas ciekawe zestawienia. Wtorkowy i środowy wieczór klasycznie już spędzimy przy odbiornikach podziwiając starcia słynnej Ligi Mistrzów. Oferta najlepszych bukmacherów jest szeroka i każdy znajdzie coś dla siebie. Czeka nas między innymi rewanżowe starcie Manchesteru City z RB Lipsk. Jeden z legalnych bukmacherów oferuje promocję obowiązującą tylko dziś, tj. 13.03.2023. W jej ramach możemy otrzymać bonus do 50 pln od pierwszej wpłaty, jeśli nie dokonaliśmy jeszcze depozytu.

Bonus do 50 pln od pierwszego depozytu

Oprócz wspomnianego starcia czekają nas jeszcze trzy inne, równie ciekawe mecze w Champions League. We wtorek FC Porto zagra z Interem, a środa przyniesie starcie Realu Madryt z Liverpoolem oraz Napoli z Eintrachtem Frankfurt. Bukmacher Fortuna oferuje bonus do 50 pln od pierwszego depozytu na konto gracza. Najważniejsza informacja jest taka, że promocja obowiązuje tylko 13.03.2023! Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny i skorzystać także z innych bonusów na start.

Promocja obowiązuje tylko graczy, którzy posiadają już konto, ale nie dokonali jeszcze żadnego depozytu. W dniu 13.03.2023 należy dokonać wpłaty minimum 2 pln na saldo główne z kodem promocyjnym „fortuna”. Gracz w ciągu 24h otrzyma podwojenie swojego depozytu do maksymalnie 50 pln w punktach Fortuna Klub Plus, które można wykorzystać na zakłady. W podsumowaniu punkty można przeznaczyć na dowolne zakłady przedmeczowe i na żywo.