Od przybytku głowa nie boli, co dla nas jest bardzo dobrą informacją. W ostatnim czasie zalewani jesteśmy sportowymi wydarzeniami, w składzie Igrzysk Olimpijskich, eliminacji do Europejskich Pucharów czy naszej rodzimej Ekstraklasy.

Bonus 50% od depozytu na Europejskie Puchary i IO!

Droga do Ligi Mistrzów nigdy nie jest łatwa. Problemy potrafi sprawić dziś nawet ekipa z Estonii. O 18:00 Legia Warszawa zmierzy się w spotkaniu rewanżowym z Florą Tallinn, która w pierwszym meczu uległa mistrzowi Polski 1:2. Dziś ponownie faworytem są Legioniści, jednak zdecydowanie nie możemy jeszcze mówić o pewnym awansie polskiej drużyny do następnej fazy. Zapowiada się nam dziś ciekawe spotkanie wyłaniające drużynę, która w następnej fazie zmierzy się prawdopodobnie z Dinamo Zagrzeb.

Drużyna z Chorwacji w pierwszym meczu tej fazy eliminacji pokonała cypryjską Omonię 2:0 i jest na najlepszej drodze Ligi Mistrzów. Jeśli piłkarze warszawskiej Legii na poważnie myślą o powrocie na piłkarskie salony, będą musieli się wznieść na wyżyny swoich umiejętności.

Nie zapominamy dziś również o Tokio i mających tam miejsce Igrzyskach Olimpijskich. Tutaj również dzieje się dużo, i to nawet bardzo. Piłka nożna na Igrzyskach przynosi często zaskakujące wyniki. Tegoroczna impreza pozwoliła nam się już o tym kilkukrotnie przekonać. Czy ta tendencja zostanie podtrzymana w nadchodzących spotkaniach piłkarek?

Spotkanie Holandia – Chiny zdaje się mieć murowanego faworyta w postaci drużyny Oranje. Holenderki tworzą naprawdę zgraną drużynę i nic dziwnego, że legalni bukmacherzy to w nich upatrują zwycięzcy tego spotkania. Jednakże, należy pamiętać, że Igrzyska Olimpijskie rządzą się swoimi prawami i nikt tutaj nie może być pewny swego.

Późno w nocy natomiast będziemy trzymać kciuki za naszą reprezentantkę w strzelectwie. Sandra Bernal zawalczy o olimpijski medal. Warto więc o 2:00 odpuścić sobie sen i być świadkiem, być może, historycznej chwili dla polskiego strzelectwa.

Dwie godziny później rywalizacja przenosi się na korty tenisowe, gdzie grać będą najwięksi tej dyscypliny. Novak Djoković, Stefanos Tsitsipas czy Anastasija Pawluczenkowa to nazwiska, które fanów tenisa mogą odwieźć od snu o 4:00 nad ranem.

Jak widać, dzieje się i dziać się będzie dużo. A zatem warto z tego skorzystać. Wiedzą o tym bukmacherzy. Wie o tym i Forbet, który przygotował dla nas ciekawą propozycję.

Bonus od Forbet jest piękny w swej prostocie. Wystarczy dziś, to jest 27.07, do godziny 23:59 dokonamy wpłaty minimum 20 zł u tego właśnie bukmachera. Następnie powinniśmy obrócić wpłaconą kwotą jednokrotnie zawierając kupon AKO, którego kurs minimalny nie może być mniejszy niż 2.0. Kiedy nasz kupon zostanie rozliczony, zostanie przydzielony nam sportowy bonus w wysokości 50% naszego depozytu. Bonusem należy również obrócić jednokrotnie kuponem z minimum trzema zdarzeniami, a pojedynczy kurs na naszym kuponie nie powinien wynosić mniej niż 1.40.

Skorzystaj z MaxiZysku na start do 200 zł w Forbet!