Długo wyczekiwane Euro 2021 jest wydarzeniem sportowym, które rozgrzewa kibiców w Europie jak i poza nią. 51 spotkań pomiędzy 24 najsilniejszymi na Starym Kontynencie reprezentacjami, z finałem 11 lipca rozgrywanym na Wembley.  Z tej okazji specjalny bonus przygotował dla nas bukmacher forBet. Bonus 50% od depozytu, dzięki któremu możemy zgarnąć nawet 500 PLN extra. 

Bonus 50% od depozytu na Euro 2020

Biorąc pod uwagę, że rozpoczęły się już zmagania zespołów w Mistrzostwach Europy, uzyskany bonus zdecydowanie warto byłoby zagrać na mecze fazy grupowej, o których poczytać możecie w sekcji Euro 2021 na naszej stronie. Interesująco prezentują się między innymi typy na spotkanie Belgii z Rosją. Faworyci górą, czy może jednak niespodzianka na starcie rywalizacji w grupie B?

Ciężko przewidzieć także, jak potoczą się losy zespołów z nazywanej potocznie grupą śmierci, grupy F. My w spotkaniu Francji z Niemcami upatrujemy przynajmniej jednej bramki strzelonej przez oba zespoły. Biorąc pod uwagę potencjał obu drużyn i ich bramkostrzelność, rozsądnym zakładem wydaje się również liczba bramek w meczu +1.5. Jeśli jednak planujecie przeznaczyć swój bonus na zupełnie inne zakłady, niezwiązane z Euro 2020 śmiało możecie stawiać wszystko na co tylko macie ochotę, jednak pamiętajcie o warunkach obrotu bonusu.

Wystarczy, że dziś (11.06) w godz. 00:00 – 23:59 wpłacisz depozyt (min. 20 PLN). Środki na Twoim koncie zostaną powiększone o 50% depozytu, a maksymalna kwota jaką możemy uzyskać to 500 zł, zatem promocja obejmuje kwotę do 1000 zł. Wpłaconymi środkami należy obrócić przynajmniej raz kuponem AKO z kursem min. 2.0. Aby móc korzystać z bonusu należy obrócić otrzymanymi środkami jednokrotnie kuponem AKO z min. 3 zdarzeniami, których kurs nie będzie niższy niż 1.40.

Pamiętajcie przy okazji zakładania konta, że z kodem TYPERVIP otrzymacie na forBet bonus

Odbieram bonusy powitalne z kodem TYPERVIP