To ostatnia niedziela dzisiaj się rozstaniemy śpiewał niegdyś świętej pamięci Mieczysław Fogg. W ten weekend a dokładniej 16.05 właśnie w niedzielę rozegrana zostanie ostatnia kolejka Ekstraklasy. Więc spojrzyjmy w ten dzień czule na nią i obstawmy ostatni w tym sezonie kuponik na naszą kochaną polską Premier League. Z takiej okazji nie mogło zabraknąć oferty specjalnej, oferuję ją bukmacher Betfan. Jeśli nie macie jeszcze u tego bukmachera konta to warto sprawdzić kod promocyjny Betfan, który pozwoli wam skorzystać z oferty powitalnej.

Bonus 400 zł na koniec Ekstraklasy

Już w tą niedzielę obejrzymy o godzinie 17:30 aż osiem spotkań Ekstraklasy. Kibice postronni liczyć będą na jak najwięcej popularnych dzwonów, które biją w przypadku strzelenia gola. Nie wszystkie mecze są równie ciekawe, niektóre drużyny mają już określoną pozycję w lidze i grają mecz o nic. Ale jest kilka, a tak dokładnie 5 drużyn, które jeszcze wciąż mają matematyczne szanse na Europejskie Puchary. Ekipy, które mają szanse na zdobycie 4 miejsca i grę w kwalifikacjach do Europa Conference League to Piast Gliwice, Lechia Gdańsk, Śląsk Wrocław, Zagłębie Lubin oraz Warta Poznań.

Co musi się stać aby poszczególne drużyny zajęły czwarte miejsce? Tutaj dużo można by było pisać, pochylmy się tylko nad niektórymi opcjami. Piast Gliwice jeśli wygra swoje spotkanie to na pewno awansuje niezależnie od wyników innych drużyn. Lechia aby się zakwalifikować musi wygrać bądź zremisować i liczyć na przegraną Piasta i brak wygranej Śląska oraz Zagłębia. Jeśli jesteście fanatykami Śląska to powinniście liczyć na wygraną swojej drużyny i maksymalnie remis Piasta oraz Lechii. W dużo gorszej sytuacji są kibice innego dolnośląskiego klubu. Miedziowi aby grać w Europejskich Pucharach muszą wygrać spotkanie i liczyć na przegraną z podpórką ekip Śląska, Lechii oraz Piasta. W najcięższej sytuacji są kibice poznańskiego beniaminka. Żeby Warta Poznań zakwalifikowała się do pucharów musi wygrać mecz z Cracovią i modlić się o porażki drużyn z Wrocławia, Gliwic, Lubina oraz Gdańska.

My jako niezależne medium liczymy na wiele bramek i sportowych emocji. Przy okazji nie zaszkodzi zarobić jakieś pieniądze w ten ostatni dzień sezonu 2020/2021 Ekstraklasy!

Na czym polega promocja bonus 400 zł na koniec Ekstraklasy? Otóż jest to nic innego jak podwojenie depozytu. Pierwsze co trzeba zrobić to dokonać wpłaty od 50 zł, pamiętaj, że maksymalna stawka bonusu wynosi 400 zł, więc jak wpłacisz 1000 zł i tak otrzymasz tylko 400 zł bonusu. Aby odblokować bonus do gry należy zagrać jednokrotnie depozytem po kursie minimalnym 2.5. Następnie należy obrócić bonusem także jednokrotnie, tutaj jednak pojawia się jeszcze warunek co do kuponu, musi to być AKO z minimum 3 zdarzeniami, a kurs ogólny musi wynieść co najmniej 3.8. Bonus jest aktywny tylko przez 24 godziny więc warto się pospieszyć! Promocja trwa od 13 maja do 14 maja godziny 23:59. Włączenie zgód marketingowych jest wymagane do wzięcia udziału w promocji!!

Odbierz cashback do 600 zł na BETFAN już teraz z kodem TYPERVIP!

Rejestruję się i odbieram cashback