Weekendy w sporcie zazwyczaj obfitują w wiele interesujących wydarzeń sportowych. Nie powinno dziwić, że to właśnie wtedy bukmacherzy przygotowują większość swoich promocji, aby zachęcić do grania. Nie inaczej jest tym razem w przypadku LVBet, który oferuje nam bonus od depozytu do 300 PLN właśnie na weekend. 

BONUS 300 PLN NA WEEKEND

W sobotę czeka nas bardzo interesujący pojedynek pomiędzy Tottenhamem a znajdującym się w głębokim kryzysie Manchesterem United. Czerwone Diabły będą starały się zatrzeć fatalne wrażenie pozostawione po sobie w meczu z Liverpoolem, który przegrali aż 0:5. Spotkanie istotne będzie także dla kibiców Kogutów, którzy podobnie jak rywale, w ostatnim czasie nie mieli zbyt wielu powodów do radości. 

Sprawdź nasz ranking bukmacherów.

W niemieckiej Bundeslidze hitem 10 kolejki będzie starcie Bayeru Leverkusen z Wolfsburgiem. Oba kluby mają obecnie ogromny problem z wygrywaniem swoich meczów, a w 5 ostatnich spotkaniach zanotowały dokładnie po jednym zwycięstwie. Tak słaba forma nie przystoi klubom z taką historią i aspiracjami. Sprawę zdają sobie z tego trenerzy, którzy za wszelką cenę będą chcieli wygrać ten mecz.

zasady-promocji-lvbet

Promocja LVBet trwa w dniach 29.10-31.10. Aby wziąć w niej udział, należy dokonać depozytu na kwotę min. 25 PLN wybierając opcję “300 PLN na weekend’. Wówczas otrzymamy bonus 2% wartości naszego depozytu z mnożnikiem kursu całkowitego x25. Oznacza to, że przy wpłacie 600 PLN otrzymamy aż 300 PLN bonusu. Bonus należy wykorzystać jednorazowo, tworząc kupon kombi z min. 3 zdarzeniami, kursem łącznym nie mniejszym niż 2.50 i kursem minimalnym dla każdego ze zdarzeń, odpowiednio 1.25. Nie zapomnijcie także skorzystać z bonusu powitalnego LVBet.

[blok_bonus]