Bonus 300 PLN na sporty wirtualne w LVBET do 29 marca

0

Brak konta w LVBET?

Chcę odebrać nagrodę w postaci 20 PLN bez depozytu

Jak odebrać bonus 50% do 300 PLN na sporty wirtualne dla aktualnych graczy?

Dokonaj depozytu na swoje konto LVBET i odbierz dodatkowo aż do 300 PLN do wykorzystania w ofercie sportów wirtualnych (Wirtualna piłka nożna, wyścigi chartów, wyścigi zaprzęgów konnych, wirtualny tenis i wyścigi konne!)

Przy wpłacie przykładowo 600 PLN otrzymujesz bonus 300 PLN. Skorzystanie z bonusu oznacza, iż po wpłacie środki z depozytu wraz z bonusem będą znajdować się w saldzie środków bonusowych.

REGULAMIN PROMOCJI – przeczytaj, zanim skorzystasz!

  1. Czas trwania promocji: 30.03.2020 godz 12:00 – 05.04.2020 godz 23:59. Bonus będzie aktywny 30 dni od momentu dokonania depozytu
  2. Na jedno konto gracza w LV BET przysługuje jeden Bonus (również na IP, komputer, gospodarstwo domowe)
  3. Bonus będzie dostępny dla graczy, którzy dokonali wcześniej minimum jednego depozytu.
  4. Wpłata minimalna pozwalająca na skorzystanie z Bonusu to 20 PLN.
  5. Wysokość bonusu to 50% od depozytu maksymalnie do 300 PLN. Skorzystanie z bonusu oznacza, iż po wpłacie środki z depozytu wraz z bonusem będą znajdować się w saldzie środków bonusowych
  6. Środki bonusowe, podlegają 6-krotnemu obrotowi tylko i wyłącznie na ofertę Sportów Wirtualnych. Zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo nie wliczają się do obrotu bonusem.
  7. Jeśli klient ma aktywny inny bonus, to “bonus na sporty wirtualne” zostanie dodany i będzie czekał w tak zwanej kolejce bonusowej do momentu kiedy aktywny bonus zostanie wykorzystany i rozliczony lub anulowany. W momencie rozliczenia poprzedniego bonusu z kolejki bonusowej, dostępne na koncie gracza środki własne muszą być minimum w wysokości kwoty, którą wpłacano odbierając bonus. Jeśli środki własne gracza będą niższe, niż kwota przy wpłacie, bonus zostanie skasowany.
  8. Nie jest dozwolone stawianie zakładów przeciwstawnych czyli takich, które się wzajemnie wykluczają.
  9. Środki bonusowe zostaną przeniesione do środków własnych gracza tylko i wyłącznie wtedy, gdy wszystkie zdarzenia zawarte przy użyciu środków bonusowych zostaną rozstrzygnięte.
No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Please Login to comment
  Subscribe  
Powiadom o