Ostatnia faza eliminacji do Mistrzostw Świata w Katarze przed nami. Z europejskich reprezentacji o awans wciąż walczy aż 11 krajów, a miejsca są tylko trzy. Mecze barażowe zostaną rozegrane między 24 a 29 marca. Wówczas poznamy rozstrzygnięcia i dowiemy się, kto w listopadzie poleci do Kataru. Na tę okazję ofertę promocyjną naszykował dla nas bukmacher Betfan.

Polska w komfortowym położeniu

W związku z dyskwalifikacją Rosji przez FIFA Polacy znaleźli się w dość komfortowym położeniu względem innych reprezentacji. Biało-Czerwoni zagrają tylko jedno spotkanie barażowe, ze zwycięzcą pary Szwecja – Czechy. Wysoce niezadowolona z tego była reprezentacja Trzech Koron, a decyzję o przyznaniu Polsce walkowera krytykował jej szkoleniowiec – Janne Andersson. Brzydko panie trenerze. Kadra Czesława Michniewicza zamiast z Rosją zagra mecz towarzyski ze Szkotami. Ci także na razie zostali pozbawieni swojego rywala w barażu. Ukraina w związku z bestialskim atakiem Rosji poprosiła o przełożenie spotkania. 

Pewne jest, że na Mundial nie pojadą Włosi lub Portugalczycy. Losowanie tak niefortunnie się dla nich ułożyło, że w przypadku wygranej w pierwszym barażu, w finale trafią na siebie. Aż trudno uwierzyć, że na Mistrzostwach Świata zabraknie jednej z tak utytułowanych reprezentacji. Włosi najpierw zmierzą się jednak z Macedonią Północną, której legalni bukmacherzy nie dają w tym starciu zbyt wielkich szans. Podobnie jak Turkom w meczu z Portugalczykami. Piłka nożna jest jednak dyscypliną nieprzewidywalną, o czym mieliśmy okazję przekonać się już nie raz. Nie przekreślamy zatem szans na awans żadnego z zespołów.

zasady-promocji-betfan

Promocja Betfan trwa w dniach 23-24.03. W jej ramach należy dokonać depozytu, a bukmacher dołoży nam od niego 100%. Maksymalna kwota bonusu to 200 PLN. Aby go odblokować, należy depozytem obrócić jednokrotnie. Kurs minimalny to 2.50. Żeby bonus mógł zostać wypłacony, trzeba obrócić raz, grając za jego całość kuponem AKO z minimum 3 zdarzeniami. Kurs minimalny kuponu to 3.80. Oprócz tego bukmacher ma także atrakcyjny bonus powitalny Betfan. Koniecznie się z nim zapoznajcie.

warunki-promocji-betfan

[blok_bonus]