Już 24 marca rozegrane zostaną baraże do Mistrzostw Świata w Katarze. Zagrają w nich przede wszystkim Polacy. O awans wciąż walczy aż 12 reprezentacji europejskich, a wśród nich znajdują się między innymi Włosi, Portugalczycy, czy Szwedzi. Zwycięzcy pierwszych starć powalczą w kolejne fazie, bo miejsca są tylko trzy. Na okazję tcy starć promocję przygotował bukmacher Superbet. Dotyczy ona meczu Włochy – Macedonia Północna. 

Włosi muszą, Macedończycy nie

Sporym zaskoczeniem może być już fakt, że mistrzowie Europy muszą rywalizować w barażach, żeby awansować na mundial w Katarze. Podopieczni Roberto Manciniego mieli w ręce wszystkie karty, ale remis w ostatnim meczu grupowym ze Szwajcarią 1:1 zaprzepaścił ich szanse na bezpośrednią kwalifikację. Teraz droga jest dużo trudniejsza, trzeba wygrać najpierw z Macedonią Północną, a następnie pokonać zwycięzcę pary Turcja – Portugalia. Wyjątkowe zrządzenie losu, że Mistrzostwa Świata odbędą się bez jednej z dwóch tak silnych reprezentacji.

W teorii starcie z Macedonią Północną powinno być dla Włochów sparingiem, przed meczem w kolejnej fazie. W praktyce nie należy lekceważyć żadnego rywala, bo Macedończyków stać było m.in. na strzelenie bramki zarówno Austriakom, jak i Ukraińcom. W ostatnich siedmiu spotkaniach przegrali oni tylko raz, z Niemcami. Pokazuje to, że piłkarze Blagoja Milevskiego są w niezłej dyspozycji. Naturalnie wyraźnym faworytem najlepszych bukmacherów przed zbliżającym się starciem są Włosi.  

zasady-promocji-superbet

Promocja Superbet przeznaczona jest dla nowych graczy, którzy zarejestrują konto z kodem BOOST34. Następnie należy dokonać depozytu na 50 PLN i zagrać za 2 PLN kupon zawierający zakład na zwycięstwo Włochów w regulaminowym czasie z Macedończykami. W przypadku trafienia, poza wygraną na konto otrzymamy także dodatkowy bonus w wysokości 200 PLN. Jest to bonus niezwiązany z naszym kodem promocyjnym Superbet.

warunki-promocji-superbet

[blok_bonus]