Najbliższy weekend będzie wyjątkowo szczególny. Po kilkumiesięcznej przerwie do gry wracają kolejne ligi futbolowe. Tym razem mowa o angielskiej Premier League, a także niemieckiej Bundeslidze. Przed nami wiele ciekawych i ekscytujących starć – na dobry początek Arsenal zmierzy się w ramach małych derbów Londynu z Crystal Palace. Początek emocji już dziś, o 21:00. Jeden z legalnych bukmacherów przygotował ponadto promocję, w ramach której możemy zgarnąć do 100 pln bonusu za wygrane kupony. Jak z niej skorzystać?

Bonus 100 pln za wygrane kupony

Sobota również stanie pod znakiem piłki nożnej. Beniaminek z Fulham zmierzy się z wicemistrzem, Liverpoolem, zaś Everton podejmie u siebie wzmocnione letnimi transferami Chelsea. W Niemczech na dobry początek mamy hit kolejki – Borussia Dortmund zagra z Bayerem Leverkusen, a w niedzielne popołudnie VfB Stuttgart podejmie RB Lipsk. Wspomniane zestawienia to doskonały dowód na to, że przez najbliższe dni warto śledzić rozgrywki futbolowe w Europie. Bukmacher Fortuna oferuje do 100 pln bonusu za trzy wygrane kupony. Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny.

W dniach 05.08-07.08.2022, w każdy dzień trwania promocji, należy grać kupony typu Solo lub AKO za minimalną stawkę 30 pln każdy. Całkowity kurs powinien wynieść przynajmniej 2.50. Zdarzenia muszą dotyczyć piłki nożnej i pochodzić z oferty przedmeczowej. Za 1 wygrany kupon gracz otrzyma 30 pln bonusu, za 2 zwycięskie kupony 60 pln bonusu, zaś 3 wygrane kupony równe są bonusowi 100 pln. Kupony muszą być zagrane w różne dni (np. jeśli gracz chce otrzymać bonus 100 pln, musi mieć wygrany kupon w piątek, sobotę oraz niedzielę). Zakłady muszą być rozstrzygnięte do 23:59 w dniu 07.08.2022. Nagroda trafi na konto gracza w dniu 08.08.2022 w formie punktów FKP. Należy ją aktywować w ciągu 7 dni.