W przedświątecznym okresie bukmacherzy raczą nas promocjami każdego dnia, oferując rozmaite możliwości gry bez podatku, freebety, czy zwroty. Do tego grona dołączył także STS, którego najnowszy bonus skierowany jest do graczy obstawiających tradycyjnie, w lokalach. Promocja dotyczy sportów wirtualnych, które zyskują na popularności. 

Wirtuale coraz popularniejsze wśród społeczności bukmacherskich

Sporty wirtualne cieszą się coraz większą popularnością. Obstawianie wirtualnej piłki nożnej, koszykówki, czy siatkówki staje się częstym zjawiskiem na polskim rynku bukmacherskim. Tendencję tę zauważyli legalni bukmacherzy – praktycznie wszyscy mają już w swojej ofercie popularne wirtuale i STS nie jest wyjątkiem od tej reguły. Bukmacher śledzi aktualne trendy i stara się nieustannie poszerzać swoją ofertę.

Sprawdź nasz ranking najlepszych bukmacherów!

Gry wirtualne oparte są na losowości i nieprzewidywalności swoich wyników. Z tego powodu spekuluje się, że mogą w przyszłości zastąpić kasyna. Z perspektywy wielu graczy przyjemniej obserwuje się wirtualne sporty, których rozstrzygnięcia dokonują się na naszych oczach, aniżeli kręcącą się kulkę ruletki. Większość graczy przeszła już jednak w tryb obstawiania za pośrednictwem internetu. Z tego powodu STS w najnowszej promocji stara się zachęcić, do odwiedzania swoich lokali. 

Wziąć udział w promocji STS można w dniach 20.12-31.12. Jest ona skierowana do graczy obstawiających w lokalach. Grając kuponu SOLO bądź AKO z minimum 2 zdarzeniami, w tym przynajmniej jednym z oferty na sporty wirtualne, możemy otrzymać nawet 100 PLN. Minimalny kurs kuponu to 2.00. Akcja składa się z progów obrotowych. Za obrót 50 PLN otrzymamy bonusowe 10. Odpowiednio za 200 dostaniemy 40, a za 500 aż 100 PLN. Koniecznie zapoznajcie się także z naszym kodem promocyjnym STS, który daje dostęp do bonusu powitalnego.

[blok_bonus]