[blok_bonus]

 

Chyba wszyscy z zainteresowaniem spoglądamy na nowy rozdział w karierze Roberta Lewandowskiego w hiszpańskiej ekstraklasie. Już w najbliższą sobotę, 24.07.2022, kapitan reprezentacji Polski stanie przed szansą na debiut w La Liga! Lewandowski i spółka zmierzą się z nie byle kim, bowiem ich rywalem będzie obecny mistrz Hiszpanii, Real Madryt! Miejmy nadzieje, że Polak będzie w znakomitej dyspozycji i w pełni zdrowia. Tym bardziej warto przyjrzeć się ofercie najlepszych bukmacherów, a szczególnie promocji, którą przygotował jeden z nich.

Bonus 10 pln za każdą bramkę Lewego

Trzysta dwanaście bramek w jednej z najlepszych lig świata – ten i inne wyczyny kapitana reprezentacji Polski robią naprawdę ogromne wrażenie, nie tylko na entuzjastach futbolu. Lewandowski od lat prezentuje równy, bardzo wysoki poziom. Najbliższe starcie z bardzo wymagającym rywalem może być kolejnym, w którym nasz rodak pokaże swoje umiejętności i trafi do bramki rywala. Przy okazji warto pamiętać o kodzie promocyjnym LVBet, czyli bukmachera, który przygotował wyjątkową promocję na niedzielny mecz. Bukmacher jest skłonny zapłacić 10 pln za każde trafienie Lewandowskiego! Jak skorzystać z promocji? 

W celu skorzystania z promocji, do dnia 24.07.2022, do godziny 5:00, należy postawić zakład przedmeczowy na mecz Barcelony z Realem Madryt (rozgrywany 24.07.2022). Stawka kuponu musi wynosić przynajmniej 20 pln, zagrane z salda głównego. Minimalny kurs zakładu powinien wynieść 1.50. Gdy kupon okaże się wygrany, gracz otrzyma 10 pln bonusu za każdego gola Roberta Lewandowskiego. W celu wypłaty, należy kwotę bonusu obrócić trzykrotnie, na kuponie z minimalnym kursem 1.75 w ciągu 30 dni od otrzymania.