Siódma kolejka najlepszej ligi świata zbliża się wielkimi krokami. Powoli klaruje nam się sytuacja w tabeli, a także możemy wyciągać już pierwsze wnioski na temat danych drużyn. Szczególnie, jak zwykle zresztą, śledzimy poczynania warszawskiej Legii. Bez względu na klubowe sympatię Legia Warszawa to jeden z głównych kandydatów do mistrzostwa kraju. W najbliższą sobotę, tj. 11.09.2021, Legia zmierzy się na meczu wyjazdowym ze Śląskiem Wrocław. Jeden z bukmacherów przygotował na ten mecz specjalną promocję – zwycięzcy będą mogli cieszyć się biletami na mecz Legii z Leicester City w Lidze Europy! Nietypowa nagroda robi wrażenie, a najlepsi bukmacherzy na bieżąco proponują nam ciekawe bonusy.

Bilety na mecz Legii z Leicester za najwyższe kursy

Warszawska drużyna po ciężkich bojach zasłużenie wywalczyła miejsce w fazie grupowej Ligi Europy. Losowanie okazało się raczej niezbyt udane dla klubu, niemniej jednak z drugiej strony czekają nas naprawdę ciekawe starcia. Legia zmierzy się między innymi z Leicester City – Mistrzem Anglii z sezonu 2015/2016. Bukmacher Fortuna postanowił zaproponować graczom ciekawą nagrodę – 5 zwycięzców otrzyma 2 bilety na mecz Legii z Leicester w Warszawie! Przy okazji tego rozwiązania warto pamiętać również o kodzie promocyjnym od Fortuny. Na tapet weźmy jednak wspomniany konkurs – jakie są warunki udziału?

legia-leicester-zajawka

W dniach 09.09.2021 – 11.09.2021 należy zawrzeć zakład typu SOLO na dowolne zdarzenie dotyczące sobotniego starcia Śląska Wrocław z Legią Warszawa. Dotyczy oferty przedmeczowej, jak i na żywo. Pięciu zwycięzców otrzyma po dwa bilety na mecz z Leicester w Warszawie. Zwycięzcami zostaną gracze, którzy trafią największe kursy na kuponach – w przypadku równych kursów zadecyduje wyższa stawka! Promocja nie dotyczy kuponów wypłaconych wcześniej przez early cash-out, kuponów AKO, czy też Maxikombi, Ekspert+ i Hit Dnia. Zakłady muszą zostać rozstrzygnięte do 12.09.2021 do godziny 9:00. Jednemu graczowi przysługuje ewentualna jedna nagroda, bez względu na ilość zagranych kuponów. Lista zwycięzców zostanie opublikowana na stronie bukmachera w dniu kolejnym.

legia-leicester-bonus-regulamin[blok_bonus]