Nowa promocja na Betclic! 1 000 zł dziennie do wygrania dla każdego. Jeśli lubisz grać kupony z wysokimi kursami i często Ci one wchodzą to bukmacher Betclic ma promocję idealnie skrojoną pod Twoje upodobania.

Bij Mistrza

Promocja Bij Mistrza, bo tak się nazywa nowa propozycja od bukmachera Betclic będzie obowiązywać przez 10 dni poczynając od 15 kwietnia. Promocja będzie polegać na rywalizacji między graczami. Zwycięzca wygra 10 000 zł, za drugie miejsce będzie 7 000 zł, a osoba zamykająca podium otrzyma 3 000 zł. Dodatkowo oprócz klasyfikacji generalnej pojawi się klasyfikacja dzienna, w której gracz, który postawił zwycięski zakład z najwyższym kursem otrzyma aż 1 000 zł. Jeśli zostaniesz Mistrzem, bo tak została nazwana osoba, o której pisaliśmy w poprzednim zdaniu, będziesz codziennie otrzymywał 1 000 zł dopóki ktoś nie pobije Twojego kursu. Nic tylko grać!

W trakcie trwania tych 10 dni czeka nas wiele sportowych emocji. Już w ten weekend obejrzymy debiutancką galę Hype MMA oprócz tego setki meczów piłkarskich. Dodatkowo przez wymóg szybszego zakończenia lig piłkarskich w przyszłym tygodniu obejrzymy środkowotygodniowe kolejki Bundesligi, Ekstraklasy, Serie A czy Premier League. Jednym słowem nie zabraknie nam zdarzeń sportowych, które będziemy mogli grać. Pamiętaj, że mocno premiowane w tej promocji są tak zwane tasiemki, czyli kupony, na których znajduje się wiele raczej pewnych zdarzeń.

Nagrody już znamy ale co trzeba zrobić żeby wziąć udział w tej promocji? Po pierwsze i najważniejsze należy zapisać się na stronie promocyjnej Betclica. Następnie należy grać kupony za minimum 10 zł, na których znajdą się co najmniej 4 zdarzenia na dowolne dyscypliny. Pamiętaj żeby kurs każdego zdarzenia na kuponie wynosił przynajmniej 1,20. Punkty rankingowe są przypisywane graczom za kurs całkowity kuponu spełniającego warunki promocji. Czyli jeśli zagrałeś i wygrałeś dwa kupony jeden po kursie 4,20 i drugi po kursie 21,37 to otrzymasz łącznie 25,57 punktów w rankingu. Ranking jest na bieżąco aktualizowany na stronie promocji. Życzymy powodzenia!

 

Graj na Betclic pierwszy kupon bez ryzyka!

Odbieram 50 zł bez ryzyka