Odwieczny dylemat typera: stawiać tasiemce z pewniaczkami, czy może kilka nieoczywistych wydarzeń po wyższym kursie. Bez względu na to, co wybierzecie, warto stawiać na Betclicu, korzystając z trwającej właśnie akcji promocyjnej. Dzięki niej możecie wygrać nawet 1000 zł codziennie!

BIJ MISTRZA

Jest w czym wybierać

Okazji do obstawiania obecnie nie brakuje. Mnogość pasjonujących meczów piłkarskich, turniej ATP w Paryżu, czy choćby trwający sezon NBA. Najnowsza promocja Betclic jest skierowana do osób, które lubią na kuponach łączyć różne dyscypliny sportowe i mają nosa do wygrywania.

Sprawdź nasz ranking bukmacherów.

W tym sezonie jesteśmy świadkami wielu niespodzianek w meczach najsilniejszych lig piłkarskich. FC Barcelona, Juventus, czy Manchester United, które przez lata były często pewniaczkami, grają w kratkę. Nie sposób przewidzieć teraz rezultaty ich meczów, zwłaszcza tych wyjazdowych. Daje to ogromne pole do popisu dla osób grających underdogi, które potrafią sprawić kłopoty najsilniejszym.

zasady-promocji-betclic

Promocja Betclic trwa w dniach 02.11-15.11. Należy się do niej zapisać i stawiać kupony AKO z minimum 5 zdarzeniami. Kurs pojedynczego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.20, a stawka minimalna to 10 zł. Zwycięskie kupony mają szansę wziąć udział w rankingu graczy, którzy trafili kupony z najwyższym kursem. Zwycięzca danego dnia otrzymuje bonus w wysokości 1000zł. Dodatkowo możemy walczyć o zwycięzce eksperta w dyscyplinach: piłka nożna, tenis i koszykówka. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą dotyczyć wówczas wyłącznie jednej z wymienionych dyscyplin. Bukmacher ma w ofercie także atrakcyjny bonus powitalny Betclic, o którym warto pamiętać.

warunki-promocji-betclic

[blok_bonus]