Europejskie puchary nadchodzą wielkimi krokami i już dziś, tj. we wtorek 14.09.2021, będziemy mogli podziwiać starcie Bayernu Monachium z FC Barceloną. To tylko zalążek futbolowej uczty, która czeka nas w najbliższych dniach. Czeka nas bowiem starcie Interu z Realem Madryt, Manchester City z RB Lipskiem, a także Liverpoolu z Milanem. Nie sposób przejść obok takich hitów obojętnie. W związku z tym warto rozejrzeć się za promocjami, przygotowanymi przez legalnych bukmacherów na najbliższe dni. Jedna z nich wydaje się być naprawdę ciekawa – jeden z bukmacherów oferuje zwrot do 100 pln w razie jednej pomyłki na kuponie.

Bezpieczny zakład ze zwrotem do 100 pln

Liga Mistrzów, Liga Europy i Liga Konferencji rozpoczynają się na dobre. Faza grupowa tychże rozgrywek wyłoni jeszcze bardziej elitarne grono i na polu bitwy zostaną tylko najlepsi. Niezależnie od preferencji klubowych powinniśmy trzymać kciuki za warszawską Legię, która w środę podejmie Spartak w Moskwie. Ponadto możemy rozkoszować się wcześniej wspomnianymi starciami, które z pewnością przyniosą wiele emocji i bramek. Zwłaszcza warto przyglądać się rozgrywkom Ligi Mistrzów, która oferuje futbol na najwyższym światowym poziomie. Bukmacher Betclic idzie nam na rękę i oferuje zwrot do 100 pln w razie jednego nietrafionego zdarzenia na kuponie. Warto pamiętać też o kodzie promocyjnym od Betclic.

pewny-zaklad-zajawka

W dniach 13.09.2021 – 16.09.2021 należy zagrać kupon z salda głównego z minimum 4 zdarzeniami dotyczącymi europejskich pucharów (Liga Mistrzów, Liga Europy i Liga Konferencji). Minimalny kurs kuponu to 4.00 lub wyższy. Nie ma minimalnej stawki. Maksymalny zwrot może wynieść 100 pln. Bonus zostanie przyznany, gdy jedno ze zdarzeń na kuponie będzie nietrafione. Kupon musi zostać rozliczony do 23:59, 16.09.2021. Bonus zostanie przyznany do 18.09.2021. W celu wypłaty, należy bonus obrócić 6-krotnie po minimalnym kursie 2.00 w ciągu 30 dni od otrzymania.

pewny-zaklad-regulamin

[blok_bonus]