Po aktywnym weekendzie przyszła pora na rozgrywki pucharowe w środku tygodnia. Po raz kolejny czeka nas wiele ciekawych zestawień. W ramach pierwszej kolejki fazy pucharowej Ligi Mistrzów Borussia Dortmund zmierzy się z Chelsea, a Club Brugge zagra z Benficą. Jeden z legalnych bukmacherów przygotował bonus, w ramach którego możemy zagrać bez ryzyka puchary europejskie. Jakie są warunki skorzystania z promocji?

Bezpieczny zakład na puchary

Oprócz wspomnianych starć w Lidze Mistrzów czekają nas także czwartkowe mecze Ligi Europy i Ligi Konferencji. Zmierzą się w nich chociażby Manchester United z FC Barceloną, a także Juventus z Nantes. Dla polskich kibiców najciekawiej zapowiada się wyjazdowe starcie Lecha Poznań z norweskim Bodo/Glimt. Po raz kolejny każdy gracz może wybrać coś dla siebie. Legalny bukmacher Betcris przygotował promocję na najbliższe dni, dzięki której możemy zyskać freebet 20 pln. Warto rozważyć również skorzystanie z kodu promocyjnego Betcris.

Promocja dotyczy graczy, którzy dokonali już przynajmniej jednego depozytu. W dniach 14.02 – 16.02.2023, należy dokonać depozytu min. 50 pln i zawrzeć zakład AKO (min. 3 zdarzenia) za minimalną stawkę 50 pln. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia to 1.30. Zdarzenia na kuponie muszą dotyczyć meczów Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji. Jeżeli kupon okaże się przegrany, gracz otrzyma freebet w wysokości 20 pln. Freebet trafi na konto w dniu 17.02.2023. Freebet należy wykorzystać na kuponie z kursem pojedynczego zdarzenia wynoszącym przynajmniej 1.30 na kuponie AKO na rozgrywki piłki nożnej w ciągu 3 dni od przyznania. Maksymalna wygrana z freebetu to 1000 pln.