W najbliższych dniach będziemy świadkami wielu ciekawych starć w piłce nożnej. Czeka nas chociażby piątkowa potyczka Manchesteru United z Middlesbrough w ramach pucharu FA. Ponadto piątek uraczy nas dwoma pierwszymi meczami dwudziestej kolejki Ekstraklasy. Z pewnością nie zabraknie emocji i pięknych bramek. W związku z tym warto przyjrzeć się promocji przygotowanej przez jednego z bukmacherów. W jej ramach bowiem możemy otrzymać zwrot do 40 pln, gdy jeden z typów okaże się nietrafiony.

Zobacz również: Ranking bukmacherów

Bezpieczny zakład na piłkę nożną

Większość z nas z wielką uwagą śledzi rozgrywki w poszczególnych ligach. W sobotni wieczór dojdzie do arcyciekawego zestawienia – Monaco podejmie u siebie Lyon. Gdyby tego było mało, wraca też Bundesliga. Robert Lewandowski i reszta Bayernu Monachium musi przygotować się na ciężki bój, bowiem ich rywalem będzie RB Lipsk. Bukmacher Betclic wychodzi nam naprzeciw i oferuje bonus. W jego ramach, po spełnieniu podanych warunków, możemy otrzymać zwrot stawki aż do 40 pln. Jak skorzystać z promocji?

Zobacz również: Kod promocyjny od Betclic

W dniach 04.02-06.02.2022 należy postawić kupon składający się z minimum 5 zdarzeń. Nie ma minimalnej stawki. Zdarzenia muszą dotyczyć tylko i wyłącznie piłki nożnej. Minimalny kurs ogólny kuponu to 4.00. Nagroda, w postaci zwrotu stawki do 40 pln, zostanie przyznana w wypadku, gdy jedno ze zdarzeń okaże się nietrafione. Kupon musi być rozliczony do 23:59 w dniu 06.02.2022. W celu wypłaty należy bonus obrócić 6-krotnie po minimalnym kursie ogólnym 2.00 w ciągu 30 dni od otrzymania.

[blok_bonus]