W tym tygodniu będziemy świadkami kolejnej rundy w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów, Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy. Nas jednak najbardziej interesują te pierwsze rozgrywki. Bez wątpienia największym hitem będzie starcie Bayernu Monachium z FC Barceloną oraz Manchesteru City z Borussią Dortmund. Reprezentanci angielskiego podwórka w tym roku prezentują szczególnie wysoki poziom. Czy Niemcy będą w stanie ich zatrzymać? Naprzeciw oczekiwaniom graczy wychodzi jeden z legalnych bukmacherów, oferując ciekawą promocję. W jej ramach bowiem możemy otrzymać freebet do 35 pln, gdy zakład okaże się przegrany. 

Bezpieczny kupon na puchary

Większość z nas z wielką uwagą śledzi rozgrywki w poszczególnych ligach, ale największe emocje z całą pewnością przynoszą mecze pucharowe. Oprócz wspomnianych spotkań uwagę powinny przykuć też starcia Realu Madryt z RB Lipskiem, a także Ajaxu z Liverpoolem. Bukmacher Betcris w związku z tym oferuje bonus krótkotrwały. W jego ramach, po spełnieniu podanych warunków, możemy otrzymać freebet aż do 35 pln. Jak wziąć udział w promocji? Warto rozważyć również skorzystanie z kodu promocyjnego Betcris

W dniach 25.10-26.10.2022 należy dokonać depozytu min. 75 pln i postawić kupon przedmeczowy/live SOLO zawierający zdarzenie wyłącznie z Ligi Mistrzów. Minimalna stawka to 75 pln. Minimalny kurs ogólny kuponu to 1.80. Nagroda, w postaci freebetu do 35 pln, zostanie przyznana wyłącznie w wypadku, gdy kupon okaże się przegrany. Kupon musi być rozliczony do 23:59 w dniu 26.10.2022. Freebet można wykorzystać w ciągu 3 dni od otrzymania na kupon przedmeczowy/live SOLO, z min. kursem łącznym 1.80 dotyczący rozgrywek Ligi Mistrzów lub/i Ligi Europy lub/i Ligi Konferencji. Maksymalna wygrana z freebetu to 1000 pln.