Po aktywnym weekendzie przyszła pora na rozgrywki pucharowe w środku tygodnia. Po raz kolejny czeka nas wiele ciekawych zestawień. W ramach ostatniej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów, Manchester City zmierzy się z Sevillą, a Juventus zagra z Paris Saint-Germain. Jeden z legalnych bukmacherów przygotował bonus, w ramach którego możemy zagrać bez ryzyka puchary europejskie. Jakie są warunki skorzystania z promocji?

Bezpieczny kupon na puchary

Oprócz wspomnianych starć zmierzą się także chociażby AC Milan z austriackim Salzburgiem, a także grająca w kratkę Chelsea z Dinamem Zagrzeb. Ciekawie zapowiada się też mecz Królewskich z Madrytu z Celtikiem. Po raz kolejny każdy gracz może wybrać coś dla siebie. Legalny bukmacher Betcris przygotował promocję na najbliższe dni, dzięki której możemy zyskać zwrot do 35 pln. Warto rozważyć również skorzystanie z kodu promocyjnego Betcris.

Promocja dotyczy graczy, którzy dokonali już przynajmniej jednego depozytu. W dniach 01.11 – 02.11.2022, należy dokonać depozytu min. 75 pln i zawrzeć zakład SOLO za minimalną stawkę 75 pln. Minimalny kurs ogólny kuponu to 1.80. Zdarzenie na kuponie musi dotyczyć dowolnego meczu Ligi Mistrzów. Jeżeli kupon okaże się przegrany, gracz otrzyma freebet w wysokości 35 pln. Freebet trafi na konto w dniu 03.11.2022. Freebet należy wykorzystać na kuponie z kursem minimalnym 1.80 na kuponie SOLO na rozgrywki Ligi Mistrzów, Ligi Europy, Ligi Konferencji w ciągu 3 dni od przyznania. Maksymalna wygrana z freebetu to 1000 pln.