Już dziś o 17:00 rozpocznie się najważniejszy turniej piłkarski tego roku – długo wyczekiwane Mistrzostwa Świata w Katarze. W ramach meczu otwarcia gospodarz, Katar, zmierzy się z jedną z reprezentacji z Ameryki Południowej, Ekwadorem. Jeden z legalnych bukmacherów przygotował bonus, w ramach którego możemy zagrać bez ryzyka mecze mundialu. Jakie są warunki skorzystania z promocji?

Zobacz również: Ranking bukmacherów

Bezpieczny kupon na mundial

Oprócz wspomnianego starcia w najbliższych dniach czekają nas chociażby takie mecze jak: Holandia – Senegal, a także Brazylia – Serbia. Dla polskich kibiców zapewne najciekawiej zapowiada się mecz biało-czerwonych z Meksykiem. Po raz kolejny każdy gracz może wybrać coś dla siebie. Legalny bukmacher Betcris przygotował promocję na najbliższe dni, dzięki której możemy zyskać freebet o wartości połowy stawki. Warto rozważyć również skorzystanie z kodu promocyjnego Betcris.

Promocja dotyczy graczy, którzy dokonali już przynajmniej jednego depozytu. W dniach 20.11 – 19.12.2022, należy dokonać depozytu min. 50 pln i zawrzeć przedmeczowy zakład SOLO za minimalną stawkę 50 pln. Minimalny kurs ogólny kuponu to 1.80. Zdarzenie na kuponie musi dotyczyć dowolnego meczu Mistrzostw Świata w piłce nożnej 2022. Jeżeli kupon okaże się przegrany, gracz otrzyma freebet w wysokości połowy stawki netto zakładu. Minimalna wartość freebetu to 22 pln, a maksymalna – 50 pln. Freebet należy wykorzystać na kuponie z kursem minimalnym 1.80 na kuponie SOLO na rozgrywki Mistrzostw Świata w piłce nożnej 2022 w ciągu 3 dni od przyznania. Maksymalna wygrana z freebetu to 1000 pln. Graczowi przysługuje jeden freebet na każdy dzień trwania promocji!