Piątkowe mecze mundialu nie zawiodły. Iran w końcówce zdołał wywalczyć trzy punkty z Walią, a Ekwador po świetnym meczu zremisował z Holandią. W kolejny dzień meczowy Mistrzostw Świata Polska zmierzy się z następnym rywalem z grupy C, Arabią Saudyjską. Najlepsi legalni bukmacherzy mają obecnie do zaoferowania wiele wartych uwagi promocji krótkoterminowych. Na tapet bierzemy jedną z nich. Bukmacher Betters oferuje bezpieczny kupon na mecz Polski z Arabią. Jak go zdobyć?

Zobacz również: Typy dnia

Bezpieczny kupon na mecz Polski

Polskę czeka nie lada przeprawa. Przed mundialem nikt nie stawiał Arabii Saudyjskiej w roli wielkiego gracza. Tymczasem zawodnicy z Bliskiego Wschodu w pierwszym meczu fazy grupowej pokonali Argentynę na czele z Leo Messim. Czy Robert Lewandowski poprowadzi drużynę do zwycięstwa? Bukmacher Betters przygotował specjalną promocję, w ramach której możemy otrzymać bezpieczny zakład na mecz Polski. Jak skorzystać z promocji?

Zobacz również: Kod promocyjny Betters 

W celu skorzystania z bezpiecznego zakładu należy w dniu 26.11.2022, do godziny 14:00, zagrać kupon za min. 20 pln na wynik meczu Polski z Arabią z rynków 1, X, 2. Gdy kupon wejdzie, gracz otrzyma freebet 30 pln. Jeśli kupon okaże się przegrany gracz otrzyma 20 pln freebetu. Freebet należy wykorzystać na kupon Solo lub Kombi z min. kursem 1.14, wyłącznie na zdarzenia z MŚ 2022. Bonus jest ważny 48h, a maksymalna wygrana z freebetu to 1000 pln.