Już dziś o 17:00 rozpocznie się mecz o trzecie miejsce na tegorocznych Mistrzostwach Świata w Katarze. O brązowy medal powalczy czarny koń tego turnieju, Maroko, które zmierzy się z obecnym wicemistrzem świata, Chorwacją. My jednak skupimy się na finale, który czeka nas już jutro. Jeden z legalnych bukmacherów przygotował bonus, w ramach którego możemy zagrać bez ryzyka mecz finałowy. Jakie są warunki skorzystania z promocji?

Bezpieczny kupon na finał mundialu

Oprócz wspomnianego starcia Chorwacji z Maroko, w niedzielę, również o 16:00, zostanie rozegrany finał całego turnieju. W finale zagrają obecni mistrzowie świata, Francuzi, a ich rywalem będzie nie kto inny jak Argentyna na czele z Leo Messim. Po raz kolejny każdy gracz może wybrać coś dla siebie. Legalny bukmacher Betcris przygotował promocję na najbliższe dni, dzięki której możemy zyskać freebet o wartości połowy stawki. Warto rozważyć również skorzystanie z kodu promocyjnego Betcris.

Promocja dotyczy graczy, którzy dokonali już przynajmniej jednego depozytu. W dniach 17.12 – 18.12.2022, należy dokonać depozytu min. 50 pln i zawrzeć zakład SOLO za minimalną stawkę 50 pln. Minimalny kurs ogólny kuponu to 1.80. Zdarzenie na kuponie musi dotyczyć finału Mistrzostw Świata w piłce nożnej 2022, czyli starcia Argentyny z Francją. Jeżeli kupon okaże się przegrany, gracz otrzyma freebet w wysokości połowy stawki netto zakładu. Minimalna wartość freebetu to 22 pln, a maksymalna – 100 pln. Freebet należy wykorzystać na kuponie AKO z kursem minimalnym pojedynczego zdarzenia wynoszącym 1.30 w ciągu 3 dni od przyznania. Maksymalna wygrana z freebetu to 1000 pln. Graczowi przysługuje jeden freebet.