Po aktywnym weekendzie przyszła pora na rozgrywki pucharowe w środku tygodnia. Ponownie czeka nas wiele ciekawych zestawień. W ramach meczów rewanżowych fazy play-off Ligi Mistrzów Chelsea zmierzy się z Borussią Dortmund, a Bayern Monachium podejmie Paris Saint-Germain. Przy takich parach nie mamy wątpliwości, że będzie się działo. Jeden z legalnych bukmacherów przygotował bonus, w ramach którego możemy zagrać bez ryzyka puchary europejskie. Jakie są warunki skorzystania z promocji?

Bezpieczny kupon na europejskie puchary

Oprócz wspomnianych starć w ramach Ligi Mistrzów czekają nas też mecze niższych w hierarchii rozgrywek. W Lidze Europy zmierzą się chociażby słynny Manchester United z Realem Betis, a także faworyt w tegorocznym wyścigu o mistrzostwo Anglii, Arsenal, który zagra ze Sportingiem. Ciekawie zapowiada się też mecz Juventusu z Freiburgiem. Po raz kolejny każdy gracz może wybrać coś dla siebie. Legalny bukmacher Betcris przygotował promocję na najbliższe dni, dzięki której możemy zyskać zwrot do 50 pln. Warto rozważyć również skorzystanie z kodu promocyjnego Betcris.

Promocja dotyczy graczy, którzy dokonali już przynajmniej jednego depozytu. W dniach 07.03 – 09.03.2023, należy dokonać depozytu min. 50 pln i zawrzeć zakład AKO z min. 3 zdarzeniami za minimalną stawkę 50 pln. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia to 1.30. Zdarzenia na kuponie muszą dotyczyć dowolnego meczu Ligi Mistrzów/Ligi Europy lub Ligi Konferencji. Jeżeli kupon okaże się przegrany, gracz otrzyma freebet w wysokości 50% stawki, aż do 50 pln. Freebet należy wykorzystać na kuponie AKO z min. 3 zdarzeniami i z kursem pojedynczego zdarzenia wynoszącym 1.30 na kuponie na piłkę nożną w ciągu 3 dni od przyznania. Maksymalna wygrana z freebetu to 1000 pln.