Czwartkowe zmagania piłkarskie przyćmiewa jeden konkretny mecz. Mowa tu rzecz jasna o pojedynku Realu Madryt z Barceloną w półfinale Pucharu Króla. Jak tym razem potoczy się starcie odwiecznych rywali i hegemonów hiszpańskiej piłki? My skupmy się póki co na nowej promocji przygotowanej przez jednego z legalnych bukmacherów. Bukmacher Fortuna proponuje ciekawą promocję na kupony live, a już teraz warto dzielić się swoimi typami na ligę hiszpańską, i nie tylko, w typach na jutro.

Bezpiecznik – 30 pln bonusu

Już jutro o 21:00 Real Madryt zmierzy się z Barceloną na Estadio Santiago Bernabeu. Niestety ze względu na kontuzję mecz opuści snajper Blaugrany, Robert Lewandowski, a także młody talent, Pedri. Emocji w każdym razie nie zabraknie, a najlepsi legalni bukmacherzy przygotowali szeroką ofertę. Niemniej jednak skupmy się na jednej z promocji. Bukmacher Fortuna oferuje bonus 30 pln w punktach za przegrany kupon live spełniający kilka warunków. Jak wziąć udział w promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuna

W dniu 02.03.2023, w godzinach 20:00-21:00, należy dokonać depozytu minimum 30 pln z kodem “FORTUNA”. Następnie, w ciągu 12h, należy postawić kupon za minimalną stawkę 30 pln. Na kuponie mogą znajdować się dowolne wydarzenia. Dotyczy oferty live. Kupon może być zawarty w formule Solo, AKO lub Maxikombi. Jeśli kupon okaże się przegrany gracz otrzyma równowartość 30 pln w punktach FKP.