Już dzisiaj czekają na nas kolejne emocje w ramach Blast Premier: Spring. To już końcówka tych rozgrywek, a dla wszystkich zainteresowanych, do odebrania jest bonus na STS. Promocja ważna jest jedynie do końca dzisiejszego dnia (18.04), więc trzeba się śpieszyć, aby móc z niej skorzystać. Polega ona na tym, że kupon obejmujący zakład na e-sport, będzie przegrany, to otrzymamy zwrot 50% stawki.

Bezpieczne 50 PLN na e-sport

Pierwszym pojedynkiem dzisiejszego dnia, będzie starcie G2 Esports z Team Spirit, które odbędzie się o 15:30. G2 awansowało do kolejnej rundy, po pokonaniu 1:2 OG. Z kolei Team Spirit, wyeliminował Dignitas, które to niespodziewanie pokonało bez problemów Team Liquid. Kursy na to spotkanie, skłaniają się bardziej ku wygranej rosyjskiej drużyny. Jednak rozgrywki Counter Strike, nie raz już udowodniły, że underdogi potrafią zafundować niespodziankę. Warto przemyśleć w tym starciu jakiś handicap map, bądź rywalizację h2h pomiędzy poszczególnymi zawodnikami obu drużyn.

Trzy godziny później, względem pierwszego pojedynku, rozpocznie się starcie Heroic z Gambit Esports. Tutaj ponownie, bukmacherzy w roli faworyta stawiają rosyjską drużynę. W poprzednich rundach pokonali oni bezproblemowo zespół FURIA i NASR. Heroic z kolei, pokonało 9z Team i sAw, w dodatku oba spotkania skończyły się wygraną do 0. Duńczycy z całą pewnością postawią się ekipie Gambit Esports i będą chcieli odnieść triumf w tym turnieju. Czekają na nas, naprawdę wielkie emocję, ponieważ żadna ekipa nie jest zdecydowanym faworytem w swojej parze.

W celu skorzystania z promocji, należy się uprzednio do niej zapisać, poprzez kliknięcie ,,weź udział” w zakładce odpowiadającej tej promocji. Następnie wystarczy jedynie zagrać kupon ze zdarzeniami e-sportowymi. Rodzaj kuponu jest dowolny – może być zarówno SOLO, jak i AKO. W przypadku niepowodzenia otrzymamy zwrot w wysokości 50% naszej stawki, jednakże nie więcej niż 50 zł.

Pamiętaj, że możesz odebrać bonus rejestrując się z kodem TYPERVIP

Chcę odebrać 29 PLN na start