O godzinie 18:00 Polacy zmierzą się w ostatnim meczu fazy grupowej Mistrzostw Europy w piłce ręcznej mężczyzn z Niemcami. Wynik tego starcia będzie niezwykle ważny dla dalszych losów naszej reprezentacji. Zwycięstwo zapewni nam dodatkowe punkty, które zostaną przeniesione do kolejnej fazy turnieju, w której zmierzymy się w trudnej grupie z Hiszpanią, Rosją, Szwecją i Norwegią. Promocję na okazję meczu z Niemcami przygotował bukmacher STS.

Z Niemcami szanse są równe

Mało kto spodziewał się, że Polacy tak gładko wygrają z Austrią i Białorusią, a z Niemcami będziemy walczyć o pierwsze miejsce w grupie. Dość powiedzieć, że w pierwszym spotkaniu tych mistrzostw to szczypiorniści z Austrii byli faworytami według legalnych bukmacherów. Sport jest jednak nieprzewidywalny, a Biało-czerwoni udowodnili to już nie raz. Jeszcze kilka dni temu wyraźnym faworytem dzisiejszego starcia byli Niemcy. Obecnie, kursy na oba zespoły prezentują się niemal identycznie.

Niemcy podobnie jak Polacy wygrali swoje dwa pierwsze mecze grupowe. Ich zwycięstwa nie były jednak tak pewne i okazałe jak nasze. Polacy ostatni raz z Niemcami wygrali w 2014 roku. Od tamtej pory nie byli w stanie pokonać zachodniego sąsiad w siedmiu kolejnych spotkaniach. Liczymy, że ta tendencja ulegnie dzisiaj odwróceniu.

zasady-promocji-sts

Promocja STS trwa wyłącznie 18 stycznia. Należy się do niej zapisać na stronie internetowej bukmachera. Obejmuje ona wyłącznie kupony LIVE. Musi znaleźć się na nim przynajmniej jedno zdarzenie z oferty na mecz Polska – Niemcy. Jeśli kupon okaże się przegrany, bukmacher zwróci nam 50% stawki do 50 PLN. Oprócz tego ma on w ofercie atrakcyjny bonus powitalny. Dostęp do niego uzyskacie z naszym kodem promocyjnym STS.

warunki-promocji-sts

[blok_bonus]